Kapat
Besi Çiftliği Programı
Slider Noti 6
Slider Noti5
Grafik 1
Grafik 2
Grafik 3
Grafik 4

Besi Çiftlikleri için Yazılım ve Cihaz Çözümleri

Mobil uygulama ve bilgisayar destekli kullanılabilir Excel ve eski uygulamalardan kolay veri aktarımı Verilerinizle çiftliğinizi tanır, özelleştirilmiş uyarılar ve öneriler verir.

Ücretsiz Kayıt Olun

Besi Sığırları için Özelleştirilmiş Rasyon Hesaplayıcı

Rasyon dengesini Kuru Madde, Protein, Enerji, Lizin, Metiyonin gibi bazı parametrelere göre sistem otomatik olarak hesaplar, isterseniz tekrar hesaplayabilir veya sistemin hesaplamasına göre güvenli bir şekilde Rasyon hazırlığına başlayabilirsiniz.

✓ Vücut Ağırlığı
✓ Günlük Hedef Kilo Kazancı
✓ Sıcaklık
Hatırlacılar ile kritik işlerin takibi çok kolay.

Ücretsiz Kullanmaya Başlayın

BenimSürüm'ü hemen ücretsiz kullanmaya başlayın.
Ücretsiz kullanım, tüm işlevselliği sunar ancak hayvan sayısı ile sınırlıdır. Hemen üye olabilirsiniz.

Kolay Veri Girişi
Kolay Veri Girişi

Verilerinizi Excel üzerinden yükleyin

Veri Aktarımı
Veri Aktarımı

Verilerinizi kullandığınız herhangi bir sistemden sizin için ücretsiz olarak aktarıyoruz

Entegrasyon
Entegrasyon

Verilerinizi cihazlarınızdan sizin için ücretsiz olarak toplanmasını sağlıyoruz.

Mobil Uygulamamız ile Tanışın

Tek Dokunuşla Hayatınızı Kolaylaştıran Mobil Uygulamamızla Tanışın!
İşte Size Hızlı, Verimli ve Kolaylıkla Kullanılabilir Bir Deneyim

Uygulama Ekranları

Çiftliğiniz artık cebinizde!

Besi Çiftliği Programı Mobile Ekran Görüntüsü 1
Besi Çiftliği Programı Mobile Ekran Görüntüsü 2
Besi Çiftliği Programı Mobile Ekran Görüntüsü 3
Besi Çiftliği Programı Web Ekran Görüntüsü 1

Slack ve Trello Entegrasyonları

Çiftliğinizin verimliliğini ve iş akışını artırmak için Slack ve Trello entegrasyonları ile işbirliğini daha kolay hale getirin. Anlık bildirimler, görev yönetimi ve ekip işbirliği ile çiftliğinizin kontrolünü elinizde tutun.

Son Teknoloji Süt Çiftliği Yönetim Paketi

MastiPro, WashLog, M2Moo ve PartuSense cihazlarını içeren entegre teknoloji paketimizle süt çiftliği yönetiminin geleceğini keşfedin. Her bir cihaz, işletmelerinize hassasiyet, verimlilik ve sağlık izleme getirerek sürünüzün bakım şeklini ve süt üretiminizi optimize etme şeklinizi devrim niteliğinde değiştirmek üzere tasarlanmıştır.

Aklınızda
bir soru mu var?

1.Adım: Besi sığırının beslenme ihtiyacını hesaplamak için bilgilerini girin. (Vücut Ağırlığı, Hedef Günlük Ağırlık Kazanımı, Sıcaklık)

2.Adım: Yem stoklarınızdan rasyon planına eklenecek yemleri seçin. (konsantre, yem ve diğer yem türleri) Rasyona dahil edilen herhangi bir yemin maksimum veya minimum miktarını sınırlayabilirsiniz.

3.Adım: Yapay zeka destekli rasyon hesaplayıcı, besi sığırlarının ihtiyaçlarına, yem kompozisyonuna, yemlerin üst ve alt limitlerine ve fiyata göre 4 optimum çözüm sunar.

Rasyon dengesi ve Kuru Madde, Protein, Enerji, Lizin, Metionin gibi bazı parametrelere göre, besi sığırı rasyon girdilerini sistem otomatik olarak hesaplar. İsterseniz çözümleri tekrar tekrar hesaplatabilir veya sistemin hesapladığı çözüme göre güvenli bir şekilde Rasyon hazırlığına başlayabilirsiniz.

Çoğu besi sığırı rasyon hesaplayıcıları sadece bir sonuç üretir ve bu sonucun en iyisi olduğunu iddia eder. "En iyi" cevap olmasa bile diğer alternatifleri değerlendirmenizin daha iyi uygulanabilir çözümler bulmanıza yardımcı olacağına inanıyoruz. Aşağıdaki soruları tüm rasyon alternatiflerini inceleyerek kendiniz cevaplayabilirsiniz:

Belki enerjiyi biraz düşük tutarsak, çok daha ucuz bir çözüm bulabiliriz.

Belki biraz daha fazla kuru madde ile istediğimiz protein seviyesini daha az takviye ile sağlayabiliriz.

Rasyon dengesine göre besi gruplarında enerji değerlerini artırıp protein seviyelerini düşürerek maliyeti azaltabilir miyim?

Besi Sığırı Rasyon Hesaplayıcı uygulamasını şimdi ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Tüm yem seçenekleri ve yemleme değerleri otomatik olarak listelenir. Sığır ırkına ve kondisyonuna göre parametreleri otomatik olarak belirleyebilir ve rasyon hemen üretebilirsiniz.

Sınırsız yem seçeneği kullanabilir ve yeni yemler tanımlayabilirsiniz.

Tüm yemlerin besin değerleri, sistemimizde en son NRC ve INRA sistemlerine göre önceden tanımlanmıştır ve bunları istediğiniz gibi güncelleyebilirsiniz.

Hayvanlarınızın ihtiyaçları vücut ağırlığı, günlük kilo alımı ve vücut kondisyon skoruna (BCS) göre otomatik olarak belirlenir. Bu değerleri kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Müşterilerimiz
neler söylüyor?

Bizde Mastitis Tespit Cihazı kullanıyoruz. Cep telefonuma gelen bildirimler sayesinde, hayvanlardaki süt sağlığı kontrolüm altında. Günlük hatırlatmalar ve raporlar sayesinde çiftliğimdeki tüm hayvanların durumundan haberdar oluyorum. Çok memnunum, emeğinize sağlık...

Kudret ŞERBETÇİOĞLU

Şerbetçioğlu Çiftliği / Edirne/Keşan

Çiftliğimden süt kalitesi ve verimliliğini arttırmak için kullandığım bir cihazdır. Benim için en güzel yönü benimsürüm sistemi ile entegre çalışmasıdır. Kullanımı çok kolay. Hayvanlarımın durumlardan haberdar olmanın yanı kısa sürede sağladığı fayda gözle görünür büyüklüktedir.

Hasan CEYDA

Ceyda Süt Çiftliği / Kıbrıs

Mastitis Tespit Cihazlarımı sağımhaneme taktığımdan bu yana telefonuma gelen bildirimler ile veteriner hekimi mi tedavi için zaman kaybetmeden yönlendirebiliyorum. Çiftliğimdeki Veteriner Hekim hayvanlara tek tek test yapmaktan kurtuldu. Hem zamandan hem de paradan kar sağladık, hemde süt kalitesi kontrol altına alınmış olur.

Nesip İlter ALTAN

Nesip Beyin Çiftliği / Karaman/Sazlıyaka Köyü

BenimSürüm 600+ üzerinde firma tarafından kullanılıyor.

brands
brands
brands
brands
brands
brands

BenimSürüm - Sürü Yönetim Programı

Ücretsiz Kayıt Olun
© 2023 BenimSürüm.