Kapat

Hayatınızı Kolaylaştıran Planlar

Hayvanlarınızı yönetmek zor olabilir, ancak bu süreç daha kolay hale gelebilir! Hayvan yönetim sistemi yazılımımız, hayvanlarınızın tüm bilgilerini ve kayıtlarını tek bir yerde tutmanıza olanak tanır. Artık kayıp veya eksik kayıt sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Hayvan yönetim sistemi yazılımımız, hayvanlarınızın sağlık bilgilerini, aşı kayıtlarını, beslenme programlarını, takvimlerini ve daha birçok şeyi takip etmenizi sağlar. Sistemin kullanımı son derece kolaydır ve hayvanlarınızın durumunu her zaman izlemenizi sağlar. Ayrıca, hayvan yönetim sistemi yazılımımız, hayvanlarınızın yönetimi için birçok faydalı özellik sunar. Bunlar arasında, alarm ve hatırlatıcılar, raporlama özellikleri ve takvim entegrasyonu yer alır. Hayvanlarınızın ihtiyaçlarını kolayca takip ederek, onlara en iyi bakımı sağlayabilirsiniz. Siz de hayvan yönetim sistemi yazılımımızı satın alarak hayvanlarınızın yönetimini kolaylaştırabilirsiniz. Hemen Satın Al! Kullanmaya başla!

Aklınızda
bir soru mu var?

İnternet üzerinde kredi kartı ve banka kartı ile yapılan ödemelerde, ödemelerin güvenliği için geliştirilmiş "Güvenli Ödeme (3D Security)" ekranı mevcuttur. Bankanızdan cep telefonunuza gelen şifre ile alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlıyorsunuz.

Tarafınıza kullanıcı adınız ve sözleşmeniz e-posta ile bildirilecektir. Kullanıcı adınız ve parolanız ile web sayfasında bulunan “Giriş” alanı üzerinden sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz bankalar ile taksit imkanından faydalanabilirsiniz.

Paketlerimizin süresi en az 1 yıllıktır. Dilerseniz 1 yıldan fazla süreli de satın alabilirsiniz. Dilerseniz App Store ve Play Store üzerinden mobil uygulamayı aylık olarak satın alabilirsiniz.

Sürenizin dolmasına 1 hafta kala sistemden bildirim alacaksınız. Tekrar satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Programa kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Verileriniz güvenlik altındadır.

Benimsürüm daha önceki senelerde sisteme üye olmuş müşterilerine, yeni müşterilerinden daha fazla olacak şekilde bir fiyatlandırma yapmamayı taahhüt etmektedir. Ticari bir işletme olarak, sürekli yeni müşteri kazanmaya yönelik satış politikalarımız, fiyatlarımızı hep şirketimizin devamı hem de çiftçilerimizin karşılama gücü gözetilerek hazırlanmaktadır. Bu bağlamda fiyatların aşırı artırılmasının, müşteri kaybına sebep olacağı açıktır. Siz değerli tecrübeli müşterilerimiz, aboneliğinizi yenileme tarihinde uygulanan bütün indirim ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Hayır, aynı program üzerinden erkek hayvanlarınızı kaydedebilir, kayıtlarını tutabilirsiniz.

Çalışmaz ancak sağımhaneden aldığınız süt raporunu sisteme yükleyebilirsiniz.

Hayır, süt verileriniz otomatik olarak çekilemez. Süt verilerinizi toplu biçimde ya da ayrı ayrı her hayvan için kendiniz girebilirsiniz.

Veteriner Hekim için kullanıcı adı ve parola oluşturarak programı kullanmasını sağlayabilirsiniz.Veteriner Hekim dilerse Veteriner Hekim modülümüzü satın alarak başka çiftlik kayıtlarını da tutabilir.

Müşterilerimiz
neler söylüyor?

Bizde Mastitis Tespit Cihazı kullanıyoruz. Cep telefonuma gelen bildirimler sayesinde, hayvanlardaki süt sağlığı kontrolüm altında. Günlük hatırlatmalar ve raporlar sayesinde çiftliğimdeki tüm hayvanların durumundan haberdar oluyorum. Çok memnunum, emeğinize sağlık...

Kudret ŞERBETÇİOĞLU

Şerbetçioğlu Çiftliği / Edirne/Keşan

Çiftliğimden süt kalitesi ve verimliliğini arttırmak için kullandığım bir cihazdır. Benim için en güzel yönü benimsürüm sistemi ile entegre çalışmasıdır. Kullanımı çok kolay. Hayvanlarımın durumlardan haberdar olmanın yanı kısa sürede sağladığı fayda gözle görünür büyüklüktedir.

Hasan CEYDA

Ceyda Süt Çiftliği / Kıbrıs

Mastitis Tespit Cihazlarımı sağımhaneme taktığımdan bu yana telefonuma gelen bildirimler ile veteriner hekimi mi tedavi için zaman kaybetmeden yönlendirebiliyorum. Çiftliğimdeki Veteriner Hekim hayvanlara tek tek test yapmaktan kurtuldu. Hem zamandan hem de paradan kar sağladık, hemde süt kalitesi kontrol altına alınmış olur.

Nesip İlter ALTAN

Nesip Beyin Çiftliği / Karaman/Sazlıyaka Köyü

BenimSürüm 600+ üzerinde firma tarafından kullanılıyor.

brands
brands
brands
brands
brands
brands

BenimSürüm - Sürü Yönetim Programı

Ücretsiz Kayıt Olun
© 2023 BenimSürüm.