Kapat

Süt Takip Programı

Süt takip modülü ile çiftliğinizin süt üretimini hızlı ve profesyonel bir şekilde kontrol altına alabilirsiniz. Süt üretimi, Süt Çiftliği için temel performans göstergelerinin başında gelir, hatta çiftlikte yapılan tüm işler ya süt üretim miktarını arttırmak ya da süt üretim maliyetini düşürmek üzere kurgulanır. Bu durumda işletmenin karlı olabilmesi için her bir hayvandan ayrı ayrı en yüksek süt verimini elde etmelisiniz ki toplam süt veriminiz en yüksek olsun. Bireysel süt takibinde her inek başına girilen süt miktarının takibi yapılabilir.

Süt Takip Programı
Slider Noti 6
Slider Noti5
Grafik 1
Grafik 2
Grafik 3
Grafik 4
Bireysel Süt Takibi
Bireysel Süt Takibi

İsterseniz günlük, isterseniz haftalık ya da aylık süt verim kayıtları ile bir hayvanın toplam süt verimini kolayca kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, ani süt verimi düşüşleri gözden kaçırmadan ineğin takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Sürü Süt Kayıtları
Sürü Süt Kayıtları

Toplu süt takibi sekmesinde sürüde sağılan her bir inekten toplanan günlük süt miktarı ve ortalama olarak sürünün süt verimi verilerek sürünün kapasitesi görülebilmektedir. Sağmal grup olarak toplam sütü kaydedebilir ve kolayca raporlayabilirsiniz.

Süt Raporları
Süt Raporları

Hayvanları gruplarına, yaşlarına veya durumlarına göre (gebe, gebe düve, 6.aylık vb.) ayrı ayrı süt verimlerini raporlayabilirsiniz.

Ücretsiz Kullanmaya Başlayın

BenimSürüm'ü hemen ücretsiz kullanmaya başlayın.
Ücretsiz kullanım, tüm işlevselliği sunar ancak hayvan sayısı ile sınırlıdır. Hemen üye olabilirsiniz.

Süt düşüşlerini
yakalayın

Süt verimi grafiğinden süt üretiminde düşüş olan hayvanları ve grupları belirleyebilirsiniz.

Bu düşüşün tarihine tek bir tıklamayla ulaşabilir, bireysel hayvan ya da seçilen bir grup hayvan tarafından, o gün üretilen süt miktarı bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Benimsürüm Süt Takip Modülü sayesinde süt üretiminde düşüşe neden olan her duruma daha hızlı müdahale edebilirsiniz.

Kolay Veri Yükleme

Süt verilerini sisteme Sabah Sağımı - Öğlen Sağımı - Akşam Sağımı olarak ister bireysel olarak tek inek üzerinden isterseniz sağmal grubunuz üzerinden toplu olarak veri girişini yapabilirsiniz. İsterseniz tek bir tıklama ile verilerinizin bulunduğu excel listenizi sisteme yükleyebilirsiniz.

Kolay Süt Takibi

İneklerin süt üretimini tek bir ekrandan takip edebilirsiniz. Sadece bir ineğin ya da sürünün tüm sağım bilgilerini tarih bazında ayrı ayrı inceleyebilir ve dilediğiniz gibi filtreleyebilirsiniz. İnek başına ortalama süt üretimi ve inek başına günlük süt üretimine ilişkin raporları cep telefonunuzdan bile istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.

Etkili Yönetim

Raporlar modülü ile bir ineği sürüden çıkarma kararı verirken tüm geçmiş verileri ayrıntılı olarak listeleyebilirsiniz. Ayrıca inekle ilgili tüm laktasyon bilgilerini hayvan profili sayfasında görebilirsiniz.

Diğer Özellikler

Mastitis Tespit Cihazı
Mastitis Tespit Cihazı

Sürünüzdeki mastitisi kontrol etmenin en kolay yolu. Mastitisin erken teşhisi tedavi başarısına eşittir ve size para tasarrufu sağlar.

Sağımhane Entegrasyonu
Sağımhane Entegrasyonu

Süt verilerini sisteme otomatik olarak eklemek ister misiniz? Bunu Benimsürüm ile yapalım!

Süt İneği Rasyonu
Süt İneği Rasyonu

Daha fazla süt üretimi için ineklerinize en uygun süt rasyonunu hazırlayın. Benimsürüm Gelişmiş Rasyon Hesaplayıcı ile bu artık hiç zor değil! Bırakın Benimsürüm ineğiniz için en uygun rasyonu sizin için otomatik üretsin!

Mobil Uygulamamız ile Tanışın

Tek Dokunuşla Hayatınızı Kolaylaştıran Mobil Uygulamamızla Tanışın!
İşte Size Hızlı, Verimli ve Kolaylıkla Kullanılabilir Bir Deneyim

Uygulama Ekranları

Çiftliğiniz artık cebinizde!

Süt Takip Programı Mobil Ekran Görüntüsü 1
Süt Takip Programı Mobil Ekran Görüntüsü 2
Süt Takip Programı Mobil Ekran Görüntüsü 3
Süt Takip Programı Mobil Ekran Görüntüsü 4
Süt Takip Programı Mobil Ekran Görüntüsü 4
Süt Takip Programı Web Ekran Görüntüsü 1
Süt Takip Programı Web Ekran Görüntüsü 2

Son Teknoloji Süt Çiftliği Yönetim Paketi

MastiPro, WashLog, M2Moo ve PartuSense cihazlarını içeren entegre teknoloji paketimizle süt çiftliği yönetiminin geleceğini keşfedin. Her bir cihaz, işletmelerinize hassasiyet, verimlilik ve sağlık izleme getirerek sürünüzün bakım şeklini ve süt üretiminizi optimize etme şeklinizi devrim niteliğinde değiştirmek üzere tasarlanmıştır.


Müşterilerimiz
neler söylüyor?

Bizde Mastitis Tespit Cihazı kullanıyoruz. Cep telefonuma gelen bildirimler sayesinde, hayvanlardaki süt sağlığı kontrolüm altında. Günlük hatırlatmalar ve raporlar sayesinde çiftliğimdeki tüm hayvanların durumundan haberdar oluyorum. Çok memnunum, emeğinize sağlık...

Kudret ŞERBETÇİOĞLU

Şerbetçioğlu Çiftliği / Edirne/Keşan

Çiftliğimden süt kalitesi ve verimliliğini arttırmak için kullandığım bir cihazdır. Benim için en güzel yönü benimsürüm sistemi ile entegre çalışmasıdır. Kullanımı çok kolay. Hayvanlarımın durumlardan haberdar olmanın yanı kısa sürede sağladığı fayda gözle görünür büyüklüktedir.

Hasan CEYDA

Ceyda Süt Çiftliği / Kıbrıs

Mastitis Tespit Cihazlarımı sağımhaneme taktığımdan bu yana telefonuma gelen bildirimler ile veteriner hekimi mi tedavi için zaman kaybetmeden yönlendirebiliyorum. Çiftliğimdeki Veteriner Hekim hayvanlara tek tek test yapmaktan kurtuldu. Hem zamandan hem de paradan kar sağladık, hemde süt kalitesi kontrol altına alınmış olur.

Nesip İlter ALTAN

Nesip Beyin Çiftliği / Karaman/Sazlıyaka Köyü

Aklınızda
bir soru mu var?

Hayvan Yönetimi ekranınını açınız.
Gelen listeden süt verisini eklemek istediğiniz hayvanı seçiniz.
Yanda açılacak olan ekrandaki SÜT VERİMİ butonuna basınız.
Süt verisini giriniz.

Seçtiğiniz hayvan grubu için, girdiğiniz süt miktarı, verilen tarih aralığında eşit olarak dağıtılacaktır. Sabah veya akşam sağımını belirterek ekleyebilirsiniz.

Girdiğiniz tarih aralığındaki ve seçtiğiniz hayvan grubundaki süt verileri isteğinize bağlı olarak silinecektir.

Eklemek istediğiniz tarih aralığını seçerek, toplu veya bireysel süt ekleyebilirsiniz.

BenimSürüm 600+ üzerinde firma tarafından kullanılıyor.

brands
brands
brands
brands
brands
brands

BenimSürüm - Sürü Yönetim Programı

Ücretsiz Kayıt Olun
© 2023 BenimSürüm.