Kapat

Mobil Çağda Çiftlik Yönetiminin Geleceği

Çiftlik yönetimi, özellikle büyükbaş hayvancılıkta, detaylı bilgi ve dikkat gerektiren bir süreçtir. Geleneksel yöntemlerle sürdürülen bu süreç, teknolojinin ilerlemesiyle birlikte mobil çözümlerle daha verimli hale gelmiştir. Benimsürüm, bu dönüşümde önemli bir role sahip olan bir "inek mobil kayıt sistemi" olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ücretsiz Kayıt Olun

Ücretsiz Kullanmaya Başlayın

BenimSürüm'ü hemen ücretsiz kullanmaya başlayın.
Ücretsiz kullanım, tüm işlevselliği sunar ancak hayvan sayısı ile sınırlıdır. Hemen üye olabilirsiniz.

Çiftliğinizi Geleceğe Taşıyın!

Teknoloji ve hayvancılığın kesiştiği noktada, Benimsürüm gibi inovatif çözümler çiftlik yönetimini kolaylaştırırken, aynı zamanda daha verimli ve karlı bir işletme yönetimine olanak tanımaktadır. İnek mobil kayıt programı ve inek doğum hesaplamasından, sürü yönetimine kadar birçok özelliği ile Benimsürüm, modern çiftliklerin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Mobil Uygulama Tanıtım 1
Mobil Uygulama Tanıtım 2
Mobil Uygulama Tanıtım 3
Mobil Uygulama Tanıtım 4
Mobil Uygulama Tanıtım 5
Mobil Uygulama Tanıtım 6
Mobil Uygulama Tanıtım 7
Mobil Uygulama Tanıtım 8

Mobil Uygulamada Büyük Kolaylıklar

1 .
Tüm Veriler

Tüm çiftlik verilerini, hayvan sağlığından üretim verilerine kadar bir arada tutar.

2.
Teknoloji İhtiyaç Analizi

Verileri analiz ederek çiftlik yöneticilerine stratejik kararlar almak için gerekli bilgileri sunar.

3 .
Kişiye Özel Entegrasyon

Sürüdeki her hayvanın aşı takvimi, sağlık kontrolü ve üretim verilerini takip eder.

4.
Tam Destek

Sürü sağlığını ve üretkenliğini maksimize eden stratejilerin geliştirilmesini sağlar.

5.
Sığır Değerleri

İneklerin gebelik süreçlerini doğru bir şekilde hesaplar, böylece çiftlik yöneticileri için zamanlama stratejileri geliştirmeyi kolaylaştırır.

Aklınızda
bir soru mu var?

İnternet üzerinde kredi kartı ve banka kartı ile yapılan ödemelerde, ödemelerin güvenliği için geliştirilmiş "Güvenli Ödeme (3D Security)" ekranı mevcuttur. Bankanızdan cep telefonunuza gelen şifre ile alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlıyorsunuz.

Tarafınıza kullanıcı adınız ve sözleşmeniz e-posta ile bildirilecektir. Kullanıcı adınız ve parolanız ile web sayfasında bulunan “Giriş” alanı üzerinden sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz bankalar ile taksit imkanından faydalanabilirsiniz.

Paketlerimizin süresi en az 1 yıllıktır. Dilerseniz 1 yıldan fazla süreli de satın alabilirsiniz. Dilerseniz App Store ve Play Store üzerinden mobil uygulamayı aylık olarak satın alabilirsiniz.

Sürenizin dolmasına 1 hafta kala sistemden bildirim alacaksınız. Tekrar satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Programa kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Verileriniz güvenlik altındadır.

Benimsürüm daha önceki senelerde sisteme üye olmuş müşterilerine, yeni müşterilerinden daha fazla olacak şekilde bir fiyatlandırma yapmamayı taahhüt etmektedir. Ticari bir işletme olarak, sürekli yeni müşteri kazanmaya yönelik satış politikalarımız, fiyatlarımızı hep şirketimizin devamı hem de çiftçilerimizin karşılama gücü gözetilerek hazırlanmaktadır. Bu bağlamda fiyatların aşırı artırılmasının, müşteri kaybına sebep olacağı açıktır. Siz değerli tecrübeli müşterilerimiz, aboneliğinizi yenileme tarihinde uygulanan bütün indirim ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Hayır, aynı program üzerinden erkek hayvanlarınızı kaydedebilir, kayıtlarını tutabilirsiniz.

Çalışmaz ancak sağımhaneden aldığınız süt raporunu sisteme yükleyebilirsiniz.

Hayır, süt verileriniz otomatik olarak çekilemez. Süt verilerinizi toplu biçimde ya da ayrı ayrı her hayvan için kendiniz girebilirsiniz.

Veteriner Hekim için kullanıcı adı ve parola oluşturarak programı kullanmasını sağlayabilirsiniz.Veteriner Hekim dilerse Veteriner Hekim modülümüzü satın alarak başka çiftlik kayıtlarını da tutabilir.

Uygulama Ekranları

Çiftliğiniz artık cebinizde!

Süt Çiftliği Programı Mobile Ekran Görüntüsü 1
Süt Çiftliği Programı Mobile Ekran Görüntüsü 2
Süt Çiftliği Programı Mobile Ekran Görüntüsü 3
Süt Çiftliği Programı Mobile Ekran Görüntüsü 4
Süt Çiftliği Programı Mobile Ekran Görüntüsü 5
Süt Çiftliği Programı Web Ekran Görüntüsü 1
Süt Çiftliği Programı Web Ekran Görüntüsü 2
Süt Çiftliği Programı Web Ekran Görüntüsü 3
Kolay Veri Girişi
Kolay Veri Girişi

Verilerinizi Excel üzerinden yükleyin

Veri Aktarımı
Veri Aktarımı

Verilerinizi kullandığınız herhangi bir sistemden sizin için ücretsiz olarak aktarıyoruz

Entegrasyon
Entegrasyon

Verilerinizi cihazlarınızdan sizin için ücretsiz olarak toplanmasını sağlıyoruz.

Slack ve Trello Entegrasyonları

Çiftliğinizin verimliliğini ve iş akışını artırmak için Slack ve Trello entegrasyonları ile işbirliğini daha kolay hale getirin. Anlık bildirimler, görev yönetimi ve ekip işbirliği ile çiftliğinizin kontrolünü elinizde tutun.

Son Teknoloji Süt Çiftliği Yönetim Paketi

MastiPro, WashLog, M2Moo ve PartuSense cihazlarını içeren entegre teknoloji paketimizle süt çiftliği yönetiminin geleceğini keşfedin. Her bir cihaz, işletmelerinize hassasiyet, verimlilik ve sağlık izleme getirerek sürünüzün bakım şeklini ve süt üretiminizi optimize etme şeklinizi devrim niteliğinde değiştirmek üzere tasarlanmıştır.

Müşterilerimiz
neler söylüyor?

Bizde Mastitis Tespit Cihazı kullanıyoruz. Cep telefonuma gelen bildirimler sayesinde, hayvanlardaki süt sağlığı kontrolüm altında. Günlük hatırlatmalar ve raporlar sayesinde çiftliğimdeki tüm hayvanların durumundan haberdar oluyorum. Çok memnunum, emeğinize sağlık...

Kudret ŞERBETÇİOĞLU

Şerbetçioğlu Çiftliği / Edirne/Keşan

Çiftliğimden süt kalitesi ve verimliliğini arttırmak için kullandığım bir cihazdır. Benim için en güzel yönü benimsürüm sistemi ile entegre çalışmasıdır. Kullanımı çok kolay. Hayvanlarımın durumlardan haberdar olmanın yanı kısa sürede sağladığı fayda gözle görünür büyüklüktedir.

Hasan CEYDA

Ceyda Süt Çiftliği / Kıbrıs

Mastitis Tespit Cihazlarımı sağımhaneme taktığımdan bu yana telefonuma gelen bildirimler ile veteriner hekimi mi tedavi için zaman kaybetmeden yönlendirebiliyorum. Çiftliğimdeki Veteriner Hekim hayvanlara tek tek test yapmaktan kurtuldu. Hem zamandan hem de paradan kar sağladık, hemde süt kalitesi kontrol altına alınmış olur.

Nesip İlter ALTAN

Nesip Beyin Çiftliği / Karaman/Sazlıyaka Köyü

Aklınızda
bir soru mu var?

Sağımın başlaması ile otomatik olarak çalışmaya başlar. Akıllı sistemi sayesinde, Mastitis hastalığının erken aşamalarında süte geçen temelde Na ve Cl iyonlarına göre tespit eder. Üzerinde yer alan renkli uyarı ışıkları ile bilgi verir.

Cihazın nasıl montaj edildiğine web sayfasındaki videolardan ve çizimlerden faydalanabilirsiniz.

Hayır görmez. Sağım hattının yıkanmasında kullanılan her türlü asit baza karışımına dirençlidir.

Her sağımhane tipine uygundur.

Mobil telefonunuza uygulama üzerinden sesli bildirim gelir.

İşletmenizdeki sağım hattının boyutu bu konuda belirleyicidir. Ne kadar hat var ise o kadar cihaz alınması gerekmektedir.

Cihazın garanti süresi 2 sene, pil ömrü 5 senedir.

Cihazın çalışması için internete ihtiyaç bulunmamaktadır.

BenimSürüm 600+ üzerinde firma tarafından kullanılıyor.

brands
brands
brands
brands
brands
brands

BenimSürüm - Sürü Yönetim Programı

Ücretsiz Kayıt Olun
© 2023 BenimSürüm.