Kapat

Doğumdan önce haberiniz olsun Doğum Sensörü

Doğum tespit cihazı, ineğin vajinasına yerleştirilerek çalışan ve buzağılamadan yaklaşık 3 saat önce size mobil bildirim gönderen bir buzağılama sensörüdür. Yeni doğan bir buzağı için ilk 30 dakikanın kritik olduğu bilinen bir gerçektir ve hiçbir şeyi şansa bırakmayın.

Doğum Sensörü PartuSense
Slider Noti 6
Slider Noti5
Grafik 1
Grafik 2
Grafik 3
Grafik 4
Kolay İşletim
Kolay İşletim

Doğum tespit cihazı, kuru dönemde buzağılaması beklenen hayvanlara takılır. Takılması, hayvana asla rahatsızlık vermez. Buzağılama zamanında otomatik olarak düşer ve başka bir hayvanda tekrar kullanılabilir.

24/7 Takip
24/7 Takip

Cihaz sürekli açık ve çalışır durumdadır. İneğinizi sizin için gözlem altında tutar. Buzağılama başlangıcını otomatik olarak yakalar.

Otomatik Bildirim
Otomatik Bildirim

Buzağılamanın başlangıcı ve ilerleyen aşamalarında size tam zamanında bir mobil bildirim gönderilir.

Bilgi Almak İster misiniz?

Aklınızdaki soruları bize sorun. İletişim bilgilerinizi bırakın, uzmanlarımız sizi arasınlar.

Son Teknoloji Süt Çiftliği Yönetim Paketi

MastiPro, WashLog, M2Moo ve PartuSense cihazlarını içeren entegre teknoloji paketimizle süt çiftliği yönetiminin geleceğini keşfedin. Her bir cihaz, işletmelerinize hassasiyet, verimlilik ve sağlık izleme getirerek sürünüzün bakım şeklini ve süt üretiminizi optimize etme şeklinizi devrim niteliğinde değiştirmek üzere tasarlanmıştır.

Müşterilerimiz
neler söylüyor?

Bizde Mastitis Tespit Cihazı kullanıyoruz. Cep telefonuma gelen bildirimler sayesinde, hayvanlardaki süt sağlığı kontrolüm altında. Günlük hatırlatmalar ve raporlar sayesinde çiftliğimdeki tüm hayvanların durumundan haberdar oluyorum. Çok memnunum, emeğinize sağlık...

Kudret ŞERBETÇİOĞLU

Şerbetçioğlu Çiftliği / Edirne/Keşan

Çiftliğimden süt kalitesi ve verimliliğini arttırmak için kullandığım bir cihazdır. Benim için en güzel yönü benimsürüm sistemi ile entegre çalışmasıdır. Kullanımı çok kolay. Hayvanlarımın durumlardan haberdar olmanın yanı kısa sürede sağladığı fayda gözle görünür büyüklüktedir.

Hasan CEYDA

Ceyda Süt Çiftliği / Kıbrıs

Mastitis Tespit Cihazlarımı sağımhaneme taktığımdan bu yana telefonuma gelen bildirimler ile veteriner hekimi mi tedavi için zaman kaybetmeden yönlendirebiliyorum. Çiftliğimdeki Veteriner Hekim hayvanlara tek tek test yapmaktan kurtuldu. Hem zamandan hem de paradan kar sağladık, hemde süt kalitesi kontrol altına alınmış olur.

Nesip İlter ALTAN

Nesip Beyin Çiftliği / Karaman/Sazlıyaka Köyü

Aklınızda
bir soru mu var?

İneklere takılan doğum takip cihazı, bir inek doğum yaparken, doğumun başladığı anı tespit ederek çiftlik çalışanlarını veya yetkilileri uyararak doğumun takip edilmesine yardımcı olan bir cihazdır.

Bu cihaz, ineklerin kuyruk veya vajinal bölgesine takılır ve doğum sırasında kasılmaların artmasıyla birlikte belirli bir basınç algılarlar. Bu basınç değişiklikleri, sensörlerin gönderdiği sinyaller aracılığıyla çiftlik çalışanlarına veya Veteriner Hekimlere bildirilir. Bu şekilde doğumun takip edilmesine ve müdahale edilmesine olanak tanır.

Zor doğumlardan kaynaklanabilecek riskler azaltılabilir ve yeni doğan buzağıların sağlıklı bir şekilde doğmaları ve büyümeleri sağlanabilir.

İş gücü tasarrufu, verimlilik artışı, kaynak tasarrufu ve veri analizi gibi konularda çiftlik sahibine katkıda bulunur.

Doğum takip cihazları, veteriner hekimler tarafından, uygun hijyen koşullarında ineklerin kuyruk veya vajinal bölgesine takılır ve takibi elektronik cihazlar ile sağlanır.

Cihazın doğru takılması, cihazın çalıştığından emin olunması, cihazın doğum zamanı hakkında uyarı vermesi ve cihazın periyodik bakımı dikkate alınmalıdır.

BenimSürüm 600+ üzerinde firma tarafından kullanılıyor.

brands
brands
brands
brands
brands
brands

PartuSense - Doğumdan Önce Haberiniz Olsun

Bilgi Almak İstiyorum
© 2023 BenimSürüm.