Kapat

BenimSürüm İptal ve İade Koşulları

1. Sözleşmenin Feshi

Eğer Taraflardan biri, belirtilen yükümlülüklerini 7 günü aşkın süreyle yerine getirmez veya MÜŞTERİ'nin beyan ettiği bilgiler doğru çıkmazsa, diğer Taraf sözleşmeyi derhal feshedebilir.

MÜŞTERİ, yükümlülük ihlali veya yanlış beyan nedeniyle sözleşmenin feshedilmesi durumunda, ödediği ücreti geri talep edemez ve aylık ödeme durumunda, kalan süre için ödemeleri tamamlamakla yükümlüdür.

2. Havale ile Ödeme ve Feshetme Hakkı

MÜŞTERİ, havale ile ödeme yaptığı hizmet için, satın alma tarihinden itibaren ilk 7 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin sözleşmeyi yazılı olarak feshedebilir.

Fakat, bu tür bir iptal durumunda MÜŞTERİ, hizmetin sona erme süresine kadar olan tutarı ödemekle yükümlüdür.

3. Sözleşmenin Sona Erdirilmesi

Sözleşmenin sonlandırılması durumunda, MÜŞTERİ'nin sistemlerine ait tüm verilerin taşıma sorumluluğu MÜŞTERİ'ye aittir.

Eğer veriler taşınmazsa, tüm içerik silinir ve MilkingCloud tarafından bir kopya sağlanmaz.

4. Cayma Hakkı ve Koşulları

Cayma Hakkı: Tüketici olarak, havale ile ödeme yapmışsanız, 7 gün içinde sözleşmeden cayma hakkınız bulunmaktadır.

Cayma Hakkının Süresi: Cayma hakkı süresi, hizmet alımında sözleşmenin başlangıcında, mal alımında ise malın teslim alındığı günde başlar.

Cayma Hakkının Kullanımı: Cayma hakkınızı kullanmak için, belirtilen süre içerisinde MilkingCloud'a yazılı olarak ya da '[email protected]' adresine e-posta göndererek bildirimde bulunabilirsiniz.

5. İade Koşulları

MilkingCloud, cayma hakkının kullanıldığına dair bildirim aldıktan sonra 30 gün içinde tüm ödemeleri, varsa ek masraflar dahil, geri öder.

© 2023 BenimSürüm.