Kapat
Slack Logo

Anlık Bilgilendirmeler ve İşbirliği İçin Çiftlik Yönetiminizdeki Slack Entegrasyonu

Çiftliğinizin verimli bir şekilde yönetilmesi için Slack ile güçlü bir entegrasyon oluşturduk. Bu entegrasyon sayesinde önemli olaylar hakkında anında bildirimler alabilir ve çiftliğinizle ilgili işleri daha verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Etkili İletişim ve Otomatik Görev Dağılımı

Çiftlik yönetimi her zaman zaman ve kaynak yoğun bir görev olmuştur. Ancak Slack entegrasyonumuzla bu süreci daha kolay ve verimli hale getiriyoruz. Çiftliğinizle ilgili tüm önemli bilgileri ve olayları anında öğrenmek için Slack bildirimlerini kullanabilirsiniz.

1 .
Anlık Bildirimler
Anlık Bildirimler

Tohumlama, gebelik, süt verme, doğum, hastalık teşhisleri ve daha fazlası hakkında anında bilgilendirme alın. Slack üzerinden gelen bildirimler sayesinde hızlıca tepki verebilirsiniz.

2.
Anında Erişim
Anında Erişim

Gelen bildirimlere tıkladığınızda, ilgili ekranlarımıza hızlı ve kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Bu, gerektiğinde hızlı kararlar almanızı ve eyleme geçmenizi sağlar.

3 .
Verimlilik Artışı
Verimlilik Artışı

Çiftliğinizdeki günlük işleri daha verimli bir şekilde yönetin. Slack ile bilgi paylaşımı daha etkili hale gelir, böylece ekibiniz arasındaki işbirliği daha sağlam olur.

Slack Entegrasyonunun Sunduğu Avantajlar

Slack ile BenimSürüm entegrasyonu, çiftlik yönetimini daha etkili bir hale getiriyor. Artık ekip üyeleri arasında anında iletişim kurabilir, notlar alabilir ve dosyaları rahatça paylaşabilirsiniz. Ayrıca, çiftliğinizle ilgili tüm verilere Slack üzerinden hızla erişebilir, bu bilgilere dayanarak otomatik görev dağılımları oluşturabilirsiniz. Slack ile bilgi paylaşımı ve işbirliği daha etkili hale gelir. Bu, gerektiğinde hızlı kararlar almanızı ve eyleme geçmenizi kolaylaştırır. Böylece, çiftlikteki tüm süreçler daha verimli, hızlı ve sorunsuz bir şekilde ilerler.

Slack Entegrasyonunun Sunduğu Avantajlar

Son Teknoloji Süt Çiftliği Yönetim Paketi

MastiPro, WashLog, M2Moo ve PartuSense cihazlarını içeren entegre teknoloji paketimizle süt çiftliği yönetiminin geleceğini keşfedin. Her bir cihaz, işletmelerinize hassasiyet, verimlilik ve sağlık izleme getirerek sürünüzün bakım şeklini ve süt üretiminizi optimize etme şeklinizi devrim niteliğinde değiştirmek üzere tasarlanmıştır.


Müşterilerimiz
neler söylüyor?

Bizde Mastitis Tespit Cihazı kullanıyoruz. Cep telefonuma gelen bildirimler sayesinde, hayvanlardaki süt sağlığı kontrolüm altında. Günlük hatırlatmalar ve raporlar sayesinde çiftliğimdeki tüm hayvanların durumundan haberdar oluyorum. Çok memnunum, emeğinize sağlık...

Kudret ŞERBETÇİOĞLU

Şerbetçioğlu Çiftliği / Edirne/Keşan

Çiftliğimden süt kalitesi ve verimliliğini arttırmak için kullandığım bir cihazdır. Benim için en güzel yönü benimsürüm sistemi ile entegre çalışmasıdır. Kullanımı çok kolay. Hayvanlarımın durumlardan haberdar olmanın yanı kısa sürede sağladığı fayda gözle görünür büyüklüktedir.

Hasan CEYDA

Ceyda Süt Çiftliği / Kıbrıs

Mastitis Tespit Cihazlarımı sağımhaneme taktığımdan bu yana telefonuma gelen bildirimler ile veteriner hekimi mi tedavi için zaman kaybetmeden yönlendirebiliyorum. Çiftliğimdeki Veteriner Hekim hayvanlara tek tek test yapmaktan kurtuldu. Hem zamandan hem de paradan kar sağladık, hemde süt kalitesi kontrol altına alınmış olur.

Nesip İlter ALTAN

Nesip Beyin Çiftliği / Karaman/Sazlıyaka Köyü

BenimSürüm 600+ üzerinde firma tarafından kullanılıyor.

brands
brands
brands
brands
brands
brands

BenimSürüm - Sürü Yönetim Programı

Ücretsiz Kayıt Olun
© 2023 BenimSürüm.