Kapat

Besi Sığırı Programı Tüm detayları tek bir kolay ekrandan takip edin.

Damızlık operasyonlarınıza özel bilgilerle tüm hayvanlarınızı, besi sığırlarınızı, düvelerinizi ve buzağılarınızı sürü, cinsiyet ve yaşa göre ayrı ayrı yönetebilirsiniz. Böylece, tedaviler, üreme geçmişi ve yavrular gibi listelerin yanı sıra her bir hayvan için performans bilgilerini tek bir ekranda izleyebilirsiniz. Gelişmiş sistem kontrolleri sayesinde verileriniz her zaman düzenli ve tutarlı olacaktır. Örneğin, 'açık' görünen ve henüz tohumlanmamış bir ineğe otomatik olarak buzağı eklemenize izin verilmeyecektir.

Öte yandan, damızlık veya besi sistemleri için özel sığır kayıt sistemi ile ihtiyacınız olan tüm verileri kolayca takip edebilirsiniz.

Besi Sığırı
Slider Noti 6
Slider Noti5
Grafik 1
Grafik 2
Grafik 3
Grafik 4

Bireysel Besi Sığırı Kayıtları

İhtiyacınız olan tüm verileri tek bir ekranda görün ve hayvanlarınızı kolayca yönetin. Benimsürüm programı hatalı veri girmenize izin vermeyecek ve sizi uyaracaktır.

İnek Kayıtları
İnek Kayıtları

Kimlik ve Kulak Küpesi Numaraları, Satın Alma Bilgileri, Soyağacı, Yetiştirme ve Buzağılama Kayıtları, Sağlık Olayları, Satış veya Kesim İşlemleri, Süt Üretimi, Sürü Detayları.

Boğa Kayıtları
Boğa Kayıtları

Boğa Kimliği, Kayıt Numaraları, Satın Alma veya Kiralama Bilgileri, Soyağacı / Döl, Boğa Performansı, BBSE, Yetiştirme ve Hareket Kayıtları, Sağlık Olayları, Satış veya İtlaf Bilgileri, Sürü Detayları.

Buzağı Kayıtları
Buzağı Kayıtları

Kimlik ve Kulak Küpesi Numaraları, Buzağı Performansı, EPD, EBV, Pedigri Bilgileri, Doğum Ağırlığı, Sütten Kesim, Kolostrum, Sağlık Olayları, Satış veya Kesim İşlemleri, Sürü Detayları.

Ücretsiz Kullanmaya Başlayın

BenimSürüm'ü hemen ücretsiz kullanmaya başlayın.
Ücretsiz kullanım, tüm işlevselliği sunar ancak hayvan sayısı ile sınırlıdır. Hemen üye olabilirsiniz.

Sürü/Grup Tabanlı Besi Sığırı Kayıtları

İhtiyacınız olan tüm verileri tek bir ekranda görün ve sürüleri kolayca yönetin, kayıt tutun ve besi performansını izleyin.

Bireysel Kayıtlar
Bireysel Kayıtlar

Tanımlama ve Kulak Küpesi Numaraları, Satın Alma Bilgileri, Soyağacı, Yetiştirme ve Buzağılama Kayıtları, Sağlık Olayları, Satış veya Kesim İşlemleri, Süt Üretimi, Sürü Detayları.

Sürü Bazında Kayıtlar
Sürü Bazında Kayıtlar

Kimlik ve Kulak Küpesi Numaraları, Padoktaki Hayvan Sayısı, Satın Alma Bilgileri, Sağlık Olayları, Ortalama Vücut Ağırlığı, Günlük Ağırlık Artışı, Karkas Performansı Ayrıntıları, Sürü Bazında Yemleme Maliyeti ve Yem Verimliliği.

Veri Tutarlılığı

Sisteme girdiğiniz verilerden otomatik olarak kartları oluşturun. Kayıt tutarken hata yapmayın ve manuel kayıt yaparken yorulmayın. Sürüden çıkardığınız inek ve boğalar için geçmiş verilerinizi güvenle saklayın. Sistem veri kontrolü kural seti, girilen verilerde ki mantıksal hataları otomatik olarak algılar. Örneğin; yaşı küçük olan buzağıyı tohumlatmayacağı gibi gebe olduğu bilinen bir ineğe tohumlama işlemi yapmanıza müsade etmeyecektir.

Veri Tutarlılığı

Çiftçilerin Hayatını Kolaylaştıran Araçlar

Zamanınızın sınırlı ve değerli olduğunu biliyoruz. Benimsürüm size zaman kazandıracak akıllı araçlar sunuyor.

Günlük İşler & Raporlar
Günlük İşler & Raporlar

Bırakın BenimSürüm kritik hatırlatmaları takip etsin, siz takip etme konusunda endişelenmeyin.

Gelişmiş Gebelik Tablosu
Gelişmiş Gebelik Tablosu

Sadece bir tablo değil, bireyler için ayrıntılı görselleştirme. Herhangi bir ineğin laktasyon aşamasını ve geçişlerini kolayca analiz edebilirsiniz.

Sistemler ile Entegrasyon
Sistemler ile Entegrasyon

Verilerinizi çiftliğinizdeki donanımınızdan sizin için ücretsiz olarak topluyoruz.

Özelleşmiş Raporlar
Özelleşmiş Raporlar

Kendi rapor formatınızı, filtrelerinizi ve hatta raporunuzu dinamik hale getiren parametrik değerleri tasarlayabilirsiniz. Çiftliğinize özelleşmiş raporları sistemden hızlı bir şekilde üretebilirsiniz.

Kullanıcı Yönetimi
Kullanıcı Yönetimi

Hem kullanıcıları hem de yetkilerini yönetebilirsiniz. Dilediğiniz kullanıcıya dilediğiniz yetkileri verebilirsiniz.

Eski Verilerinizi Taşıyın
Eski Verilerinizi Taşıyın

Hayvan verilerinizi yönettiğiniz eski sisteminizden, bu verileri alarak benimsürüm sistemine sizin için ücretsiz olarak aktarabiliriz.

Uygulama Ekranları

Çiftliğiniz artık cebinizde!

Besi Sığırı Programı Mobil Ekran Görüntüsü 1
Besi Sığırı Programı Mobil Ekran Görüntüsü 2
Besi Sığırı Programı Mobil Ekran Görüntüsü 3
Besi Sığırı Programı Mobil Ekran Görüntüsü 4
Besi Sığırı Programı Web Ekran Görüntüsü 1

Aklınızda
bir soru mu var?

Hayvanlarınızın grup olarak veya bireysel olarak takip etmenizde kolaylık sağlar. Hayvan yönetimi bölümünden istediğiniz bilgileri sizlere sunmaktadır.

Canlı ağırlık takibi, rasyon, aşı ve hastalıkların takibini kaydetmektedir. Uygulamada her başlık ayrıca belirtilmiş olup, basit kullanım modeli ile organize edilebilmektedir.

Canlı ağırlık takibi, rasyon, aşı ve hastalıkların takibini kaydetmektedir.

İşletme sahibinin bir besi sığırının verilerini düzenli eklemesi ile beraber sistem bu verileri kaydederek genel bir değerlendirme hizmeti sunmaktadır.

Anasayfa bölümünde gerekli tüm başlıkları belirterek basit kullanım yüzü ile işletmeciye güncellemek ve düzenlemek için kolaylık sağlar.

Güncel aşı takvim program önerileri sunup, Veteriner Hekim ziyaretlerini sisteme kolayca eklemenizi sağlar.

İşletme sahibinin girdiği tüm verileri bulut sistemine otomatik kaydederek herhangi bir olumsuzluk durumlarında verileri işletme sahibine güvenle teslim eder.

İşletme sahibi besi sığırının durumunu düzenli güncellemesi sonucunda grafikler ve kolay arayüzü ile bilgileri sürekli sunmaktadır.

Canlı ağırlık takibini, düzenlenen rasyon programlarını, maliyetleri, uygulanan aşıları, geçmişte yaşanan hastalıkları kolaylıkla grafik haline getirerek görseller ile işletme sahibine kolaylık sağlamaktadır.

Besi ve Süt sığır işletmesi için aylık, yıllık ve uzun vadeli paketlerimiz web sitemizde mevcuttur. Ücretinin ödenmesi sonucu lisanslama işlemi gerçekleşmektedir.

Müşterilerimiz
neler söylüyor?

Bizde Mastitis Tespit Cihazı kullanıyoruz. Cep telefonuma gelen bildirimler sayesinde, hayvanlardaki süt sağlığı kontrolüm altında. Günlük hatırlatmalar ve raporlar sayesinde çiftliğimdeki tüm hayvanların durumundan haberdar oluyorum. Çok memnunum, emeğinize sağlık...

Kudret ŞERBETÇİOĞLU

Şerbetçioğlu Çiftliği / Edirne/Keşan

Çiftliğimden süt kalitesi ve verimliliğini arttırmak için kullandığım bir cihazdır. Benim için en güzel yönü benimsürüm sistemi ile entegre çalışmasıdır. Kullanımı çok kolay. Hayvanlarımın durumlardan haberdar olmanın yanı kısa sürede sağladığı fayda gözle görünür büyüklüktedir.

Hasan CEYDA

Ceyda Süt Çiftliği / Kıbrıs

Mastitis Tespit Cihazlarımı sağımhaneme taktığımdan bu yana telefonuma gelen bildirimler ile veteriner hekimi mi tedavi için zaman kaybetmeden yönlendirebiliyorum. Çiftliğimdeki Veteriner Hekim hayvanlara tek tek test yapmaktan kurtuldu. Hem zamandan hem de paradan kar sağladık, hemde süt kalitesi kontrol altına alınmış olur.

Nesip İlter ALTAN

Nesip Beyin Çiftliği / Karaman/Sazlıyaka Köyü

BenimSürüm 600+ üzerinde firma tarafından kullanılıyor.

brands
brands
brands
brands
brands
brands

BenimSürüm - Sürü Yönetim Programı

Ücretsiz Kayıt Olun
© 2023 BenimSürüm.