• ÖZELLİKLER
  • Çiftlik Yönetimi, Günlük İşler ve Raporlar

Çiftlik Yönetimi, Günlük İşler ve Raporlar

Çiftlik Yönetiminde müdahale gerektiren durumlar ve yapılması gereken işlere yönelik hatırlatmaların bulunduğu günlük işler modülü ile unutulan ya da gözünüzden kaçan hiçbir işiniz kalmayacak.

19 Mart 2019   |    BenimSürüm, Çiftlik Yönetimi, Eski Verileriniz Yeni Sistemde

Günlük İşler

Bir çiftliğin verimli olabilmesi için yapılması gereken birçok günlük iş vardır. Bazı hayvanlara önceden belirlenen dönemlerde aşı yapılması gerekir ya da tohumlanma zamanı gelen hayvanların tohumlanması ve tohumlanmış hayvanlarda gebelik kontrolü yapılması gibi birçok günlük iş bulunur. Günlük işler modülü sizin yerinize bu işlerin tamamını, bulunduğunuz gün için ve yakın gelecek için, takip eder.

Günlük hatırlatıcılar ve gelişmiş raporlama ile hayvan bilgileri her zaman elinizin altında...

Ayrıca çiftliğinizde verimliliğin devamı için dikkat edilmesi gereken bir çok husus olacaktır. Örneğin, bir hayvanınızın süt veriminde veya ağırlığında ani düşüş olduğunda sistem sizi uyaracaktır. Çiftlik Yönetimi için bu gibi durumlarda yapılacak zamanında müdahale sizi daha büyük zararlardan koruyacaktır.

Günlük İşler

Çiftlik Yönetimi Nasıl Yapılır?

Bu sorunun cevabına BenimSürüm Sürü Yönetim Programı Günlük İşler Modülü içerisinde bulunan uyarı ve hatırlatmalar ile çiftliğinizi tüm ayrıntısına kadar takip edebilirsiniz.

Kızgınlık belirtisi gösterenler

Kızgınlık beklenenler

Tohumlamaya hazır olanlar

Gebelik kontrol zamanı gelenler

Kuruya ayrılması tavsiye edilenler

Doğumu yaklaşanlar

Sütü, süt tankına gitmeyecekler

Süt veriminde ani düşüş olanlar

Canlı ağırlığında değişme olanlar

Tedavi yapılacaklar

Aşı tekrar zamanı gelenler

Gelecek İşler

Tüm hayvanlarınızı takip etmek ve çiftliğinizi raporlamak kontrol ve planlama açısından hayati öneme sahiptir. Geçmiş durumları bilmeden planlama yapmak mümkün değildir. BenimSürüm Çiftlik Yönetimi Programı ile dinamik ve gelişmiş akıllı raporlamalar ile işletmenize ilişkin tüm bilgiyi kolayca yönetebilirsiniz.

Dinamik Raporlama

Hayvan Karnesi

Süt Raporu

Sürü Özeti

Tohumlama Raporu

Doğum Raporu

Sperma İstatistik

Muayene Raporu

Hayvan Listesi

Yukarıda sayılan türlerde, gelişmiş mevcut raporlamaları yaparak istediğiniz bilgilere ulaşarak geleceği planlayabilirsiniz. Raporlarınızı PDF veya EXCEL formatlarında alabilir, isterseniz sistem üzerinden mail olarak istediğiniz adrese e-mail ile gönderebilirsiniz.

Program hakkında detaylı bilgi ve satın alma işlemleri için uzmanlarımız size ulaşsın.

www.benimsurum.com banner

Çiftçilerimizden Dinleyin

Sistemi Görün (Süt İşletmeleri)

Sistemi Görün (Besi İşletmeleri)

MAKALELER

Sürünüzdeki İşlerinizi Kolaylaştırın!

İşletmenizde takip ettiğiniz süreçleri kolayca yönetmeniz için kullanabileceğiniz birçok yöntem var...

Çiftliğinizde Maliyetleri Azaltmanın 5 Yöntemi

Hayvancılık işletmesinde hayvan sayısı ne kadar olursa olsun, tüm üretim süreçlerini kontrol etmek en önemli yönetim gereksinimidir...

Çiftliklerde Teknoloji Kullanımı

Çiftliklerde teknoloji kullanımının her bir hayvandan gelen maksimum verimle çok yakından bir ilişkisi bulunmaktadır...

Gizli Kızgınlık Nasıl Yakalanır?

Kızgınlık göstermeme bütün işletmelerin ortak sorunu. Aslında sorulması gereken soru, acaba bu inek kızıyor da çiftçimiz mi kaçırıyor?

Çiftliğinizde Kârlılığınızı Arttırın!

Her türlü ekonomik faaliyette olduğu gibi süt sığırcılığında da temel amaç çiftliğinizde en yüksek karlılığın elde edilmesidir...

Bir Bakışta Sürünüzün Tamamını Görmek...

Tüm sürüyü, her bir hayvan için durumlarına özelleşmiş halde tek bir ekranda inceleyebilmek çiftçilerin hayatlarını kolaylaştırmaktadır...

 

ETBIS - www.benimsurum.com
ETBİS - Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi, e-ticaret aktörlerinin kayıt altına alınması amacıyla Ticaret Bakanlığı tarafından oluşturulmuş bir bilgi sistemidir. BenimSurum.com kayıtlarına buraya tıklayarak erişebilirsiniz.