• BURADASINIZ
  • BLOG
  • Cepte Sığır Takip Programı

Cepte Sığır Takip Programı

BenimSürüm Cepte Sığır Takip Programı ile sürünüz artık cep telefonunuzda. Excel ve not defteri ajanda gibi alışıldık yöntemlerden sıkılanlar için harika bir alternatif, dahası hem daha profesyonel çalışma fırsatı veriyor, hem istediğiniz kişilerle kolayca bilgileri paylaşabiliyorsunuz.

24 Nisan 2019   |    Cepte Sığır Takip Programı, BenimSürüm, Süt Çiftliği

BenimSürüm, hayvanlarınızı tek tek takip edebildiğiniz, tohumlama, aşı ve senkronizasyon işlemlerini yönetebildiğiniz, sizin için tüm bu süreçlerde hatırlatmaları otomatik yapan, veri kaybı endişesi olmadan hem cepten hem de bilgisayarınızdan kullanabildiğiniz kullanıcı dostu bir sürü yönetim programı ve sığır takip sistemidir.

Sürünüzde kuruya çıkması beklenen, ya da doğumu yaklaşan ve hatta kızgınlık tespit sistemi ile kızgınlığa gelen hayvanları ayrı ayrı kolayca görebilirsiniz.

Sürü Yönetimi Programı İşlerinizi Kolaylaştırır | Benim Sürüm

Her bir hayvanın bilgilerini kendi dosyalarına pratik bir şekilde girebilirsiniz. Böylece Süt Verisi, Tohumlama, Gebelik, Kuruya Çıkarma, Hastalık, Muayene, Kızgınlık Teşhisi gibi bilgileri detaylı olarak takip edebilirsiniz. BenimSürüm ile bu kolaylıkların yanında ayrıca işletmenizin son durumunu gelir gider tablosu ile görebilirsiniz.

 

Cepten Süt Çiftliği Yönetimi

Süt çiftliğinizde aşağıdaki işlemleri detaylı takip edebilir ve geçmişe dönük işlemlerinizi görebilirsiniz.

Listeler, Günlük İşler ve Raporlar

Hayvan Profili

Tüm Hayvanlar

Tohumlamaya Hazır Hayvanlar

Gebelik Kontrol Zamanı Gelenler

Doğumu Yaklaşan Hayvanlar

Kurudaki Hayvanlar

Hayvan Ekleme İşlemleri

Kızgınlık Gösteren Hayvanlar (Actimoo ile entegreli çalışmaktadır)

Mobil uygulamamız dört ana kısımdan oluşmaktadır: Listeler , Günlük İşler, Raporlar ve Yardım Masası. Listeler kısmında hayvanlarınızın tüm detaylarını görebilirsiniz. Günlük işler kısmında ise yapmanız gereken işlemleri görebilirsiniz. Raporlar kısmında hayvanlarınız için çıkarmış olduğunuz raporlamayı bulabilirsiniz. Yardım Masasında ise uygulamayı kullanırken yardım almak isterseniz, teknik destek ekibimize yazabiliyorsunuz.

Cepten Besi Çiftliği Yönetimi

Besi çiftliğinizde aşağıdaki işlemleri detaylı takip edebilir ve geçmişe dönük işlemlerinizi görebilirsiniz.

Yem Stoğu

Rasyon Planı

Hayvan Alış / Satış İşlemleri

Canlı Ağırlık Takibi

Grup Yönetimi

İşletme Gelir/Giderleri

Mali Rapor

Yardım Masası

Yem stoğu ekranlarında, çiftliğinizdeki her yem için Alış, Satış, Stok ve Tüketim durumlarını detaylı takip edebilirsiniz.

Ayrıca Veteriner Hekimlerimiz de tüm bu kolaylıkları takip edebilir. Veteriner Hekim Paketlerimizde takip ettiği çiftlik ya da hayvan sayısına göre Veteriner Hekimlerimiz de bu imkanların hepsinden yararlanabilir.

10 yılı aşkın süredir yerli mühendislerimiz tarafından üretilen Sığır Takip Programı sayesinde büyükbaş hayvancılığı başka bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Program hakkında detaylı bilgi ve satın alma işlemleri için uzmanlarımız size ulaşsın.


www.benimsurum.com banner

Çiftçilerimizden Dinleyin

Sistemi Görün (Süt İşletmeleri)

Sistemi Görün (Besi İşletmeleri)

ÖZELLİKLER

Üreme ve Tohumlama Takibi

Tohumlama Takibi

Verimli büyüme oranının yakalanması ve sürünün sağlıklı büyümesi için üreme ve tohumlama süreçlerini takip edebilirsiniz.

Maliyet Hesaplama

Maliyet Yönetimi

Rasyon maliyetleri ve diğer tüm işletme giderleri ile hayvanların kilo almalarına dayalı gelir kalemlerinizi tek bir ekranda yönetebilirsiniz.

Hayvan Yönetimi

Hayvan Yönetimi

BenimSürüm ile her bir hayvana ilişkin bütün verileri kaydedebilir, hayvanları gruplayabilir, buna göre listeler elde edebilirsiniz.

Hastalık & Muayene

Muayene, Aşı ve Tedavi

Hayvanlarınıza yaptığınız aşı ve muayene işlemlerini kayıt altında tutabilir, uygulanan tedavi süreçlerini yönetebilirsiniz.

Süt Takibi

Süt Takibi

Çiftliğinizin süt üretimini ister genel, isterseniz de bireysel olarak takip edebilir, hayvan süt verimlerini elde edebilirsiniz.

Rasyon

Yem Yönetimi

Gruplandırdığınız hayvanlarınıza istediğiniz tarihler arasında uyguladığınız yem planlarınızı sisteme kaydedebilirsiniz.

 

ETBIS - www.benimsurum.com
ETBİS - Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi, e-ticaret aktörlerinin kayıt altına alınması amacıyla Ticaret Bakanlığı tarafından oluşturulmuş bir bilgi sistemidir. BenimSurum.com kayıtlarına buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

BenimSürüm, Sürü Yönetim Programı hakkında detaylı bilgi almak ve satın alma işlemleri için bize yazın.