• BLOG
  • Cepte Sığır Takip Programı

Sürü Yönetim Programı Artık Cepte

BenimSürüm Cepte Sürü Yönetim Programı ile sürünüz artık cep telefonunuzda. Excel ve not defteri ajanda gibi alışıldık yöntemlerden sıkılanlar için harika bir alternatif, dahası hem daha profesyonel çalışma fırsatı veriyor, hem istediğiniz kişilerle kolayca bilgileri paylaşabiliyorsunuz.

Çiftliğiniz gittiğiniz her yere sizinle geldiği için asla gözünüz arkada kalmıyor. Gelin bu sistemin kabiliyetlerini, özelliklerini ve avantajlarını içeriğimizde beraber değerlendirelim. BenimSürüm Sürü Yönetim Programı cepte neler yapabilir?

23 Kasım 2022   |    sürü yönetim programı, sürü yönetim, sürü takibi, cepte besi çiftliği, cepte süt çiftliği

BenimSürüm, hayvanlarınızı tek tek takip edebildiğiniz, tohumlama, aşı ve senkronizasyon işlemlerini yönetebildiğiniz, sizin için tüm bu süreçlerde hatırlatmaları otomatik yapan, veri kaybı endişesi olmadan hem cepten hem de bilgisayarınızdan kullanabildiğiniz kullanıcı dostu bir sürü yönetim programı ve sığır takip sistemidir.

Bu sistem ile ister cepte besi çiftliği, ister cepte süt çiftliği taşıyabilirsiniz. Bulut sistemi ile verileriniz her zaman güvende ve nereye giderseniz gidin sizinle birlikte. İhtiyaç duyduğunuz destek hem veteriner hekimlerimiz hem de teknik ekibimizle bizde.

Sürünüzde kuruya çıkması beklenen, ya da doğumu yaklaşan ve hatta kızgınlık tespit sistemi ile kızgınlığa gelen hayvanları ayrı ayrı kolayca görebilirsiniz.

Sürü Yönetimi Programı İşlerinizi Kolaylaştırır | Benim Sürüm

Her bir hayvanın bilgilerini kendi dosyalarına pratik bir şekilde girebilirsiniz. Böylece Süt Verisi, Tohumlama, Gebelik, Kuruya Çıkarma, Hastalık, Muayene, Kızgınlık Teşhisi gibi bilgileri detaylı olarak takip edebilirsiniz. BenimSürüm ile bu kolaylıkların yanında ayrıca işletmenizin son durumunu gelir gider tablosu ile görebilirsiniz.

 

Cepten Süt Çiftliği Yönetimi

Süt çiftliğinizde aşağıdaki işlemleri detaylı takip edebilir ve geçmişe dönük işlemlerinizi görebilirsiniz.

Listeler ve Raporlar

Günlük İşlerinizi Hatırlatan Asistan

Hayvan Profili

Tüm Hayvanlar

Tohumlamaya Hazır Hayvanlar

Mastitis Tespiti (Mastitis Tespit Cihazı ile entegre çalışmaktadır)

Gebelik Kontrol Zamanı Gelenler

Doğumu Yaklaşan Hayvanlar

Kurudaki Hayvanlar

Hayvan Ekleme İşlemleri

Kızgınlık Gösteren Hayvanlar (Actimoo ile entegre çalışmaktadır)

Mobil uygulamamız dört ana kısımdan oluşmaktadır: Listeler , Günlük İşler, Raporlar ve Yardım Masası. Listeler kısmında hayvanlarınızın tüm detaylarını görebilirsiniz.

Günlük işler kısmında ise yapmanız gereken işlemleri görebilirsiniz. Böylece yapmanız gereken işlerin üzerinden eksiksiz olarak geçebilirsiniz.

Raporlar kısmında ise hayvanlarınız için çıkarmış olduğunuz raporlamayı bulabilirsiniz. Dinamik raporlama modülü size saniyeler içinde istediğiniz gibi filtrelenmiş bir rapor oluşturabilir mesela.

Yardım Masasında ise uygulamayı kullanırken yardım almak isterseniz, teknik destek ekibimize yazabiliyorsunuz. Hayatınızı kolaylaştırmanın en kestirme yolu BenimSürüm, çiftliğinizi sizi anlar ve çiftliğinizi sizin kadar önemser.

Cepten Besi Çiftliği Yönetimi

Besi çiftliğinizde aşağıdaki işlemleri detaylı takip edebilir ve geçmişe dönük işlemlerinizi görebilirsiniz.Peki, cepte besi çiftliği ile neler yapılabilir?

Yem Stoğu

Rasyon Planı

Hayvan Alış / Satış İşlemleri

Canlı Ağırlık Takibi

Grup Yönetimi

İşletme Gelir/Giderleri

Mali Rapor

Yardım Masası

 

Yem stoğu ve rasyon ekranlarında, çiftliğinizdeki her yem için Alış, Satış, Stok ve Tüketim durumlarını detaylı takip edebilirsiniz. Size öneriler sunan rasyon modülü yem maliyetlerinizi düşürmenizi ve hayvanlarınızın ihtiyaç duyduğu optimum kaloriyi almasını sağlar.

Ayrıca Veteriner Hekimlerimiz de tüm bu kolaylıkları takip edebilir. Veteriner Hekim Paketlerimizde takip ettiği çiftlik ya da hayvan sayısına göre Veteriner Hekimlerimiz de bu imkanların hepsinden yararlanabilir.

18 yılı aşkın süredir yerli mühendislerimiz tarafından üretilen Sığır Takip Programı sayesinde büyükbaş hayvancılığı başka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Geleceğin meydan okumalarına şimdiden hazırlanabilirsiniz.

BenimSürüm Sürü Yönetim Programı size hayatınızı kolaylaştırmanın yanında profesyonel bir çiftçi olmanızın kapılarını açıyor. Sürünüzü geleceğe hazırlayarak hayvancılık 4.0'ın kapıları mobil uygulama ile sonuna kadar açıyor.

Günümüzde çiftliklerde oluşabilecek zararların önüne geçmek için bu programlar lüks değil ihtiyaçtır. Yurtdışında uzunca bir süredir karlılığı artırmak için bu tür sistemler kullanılmaktadır. Detaylı özellikleri incelemek için tıklayın. Tüm bu özellikler için hemen sizde BenimSürüm sistemine dahil olabilirsiniz.

BenimSürüm ile ilgili gelişmelerinden haberdar olmak istiyorsanız Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz. Sistem kullanımı ve ürünlerimiz ile ilgili videoları izlemek için Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Program hakkında detaylı bilgi ve satın alma işlemleri için uzmanlarımız size ulaşsın.

Çiftçilerimizden Dinleyin

Sistemi Görün (Süt İşletmeleri)

Sistemi Görün (Besi İşletmeleri)

ÖZELLİKLER

Hayvan Yönetimi

Hayvan Yönetimi

BenimSürüm ile her bir hayvana ilişkin bütün verileri kaydedebilir, hayvanları gruplayabilir, buna göre listeler elde edebilirsiniz.

Hastalık & Muayene

Muayene, Aşı ve Tedavi

Hayvanlarınıza yaptığınız aşı ve muayene işlemlerini kayıt altında tutabilir, uygulanan tedavi süreçlerini yönetebilirsiniz.

Üreme ve Tohumlama Takibi

Tohumlama Takibi

Verimli büyüme oranının yakalanması ve sürünün sağlıklı büyümesi için üreme ve tohumlama süreçlerini takip edebilirsiniz.

Süt Takibi

Süt Takibi

Çiftliğinizin süt üretimini ister genel, isterseniz de bireysel olarak takip edebilir, hayvan süt verimlerini elde edebilirsiniz.

Maliyet Hesaplama

Maliyet Yönetimi

Rasyon maliyetleri ve diğer tüm işletme giderleri ile hayvanların kilo almalarına dayalı gelir kalemlerinizi tek bir ekranda yönetebilirsiniz.

Rasyon

Yem Yönetimi

Gruplandırdığınız hayvanlarınıza istediğiniz tarihler arasında uyguladığınız yem planlarınızı sisteme kaydedebilirsiniz.

 

ETBIS - www.benimsurum.com
ETBİS - Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi, e-ticaret aktörlerinin kayıt altına alınması amacıyla Ticaret Bakanlığı tarafından oluşturulmuş bir bilgi sistemidir. BenimSurum.com kayıtlarına buraya tıklayarak erişebilirsiniz.