Kapat

Sürü Yönetimi Programı İşlerinizi Nasıl Kolaylaştırır?

İşletmenizde takip ettiğiniz süreçleri kolayca yönetmeniz için kullanabileceğiniz birçok yöntem var.

Sürü Yönetimi Programı İşlerinizi Kolaylaştırır

Çiftliklerde sağım yapılması, yemlerin dağıtılması gibi günlük yapılan bir çok işlem vardır. Çiftçilerimiz günlük yapılan işlerin yanında gebelik muayenelerinin yapılması, kızgınlık teşhisleri ve tohumlamaların takip edilmesi, hastalıkların takibi, muayene aşı ve tedavilerin takip edilmesi gibi birçok önemli işi de takip etmek zorundadır. Tüm bu işlemlerin düzenli takibi ile hem işler zamanında daha kolay yapılabilir, hem de bir çok maliyet aşağı çekilirken verimlilik artırılabilir.

Günlük yapılan sağım ve yem dağıtımı yanında hayvanların takip edilmesine yönelik bir çok süreç ve işlem bulunmaktadır.
Bu işlemlerin bir program yardımı ile takip edilmesi, hem maliyetleri azaltmak hem de daha yüksek verim alabilmek için çok önemlidir.

Günümüzde süt hayvancılığı ve besiciliği profesyonel olarak yapan işletmeler, hayvan sayısı 10-15 dahi olsa gelişmiş yazılımlar aracılığı ile tüm süreçlerini takip etmektedirler. Giderlerin kontrol altına alınmasının ötesinde, hayvanların bireysel takibi ile günlük işler kolayca planlanabilir. Böylece işletmenizi zorlanmadan, düzenli ve verimli bir şekilde yönebilirsiniz.

Modern bir çiftlik işletmecisi olmak, dünya standartlarında çiftlik yönetimi ve başarılı bir iş insanı olmanın kuralları diğer bir çok sektörde olduğu gibi hayvancılıkta da bilişim sektöründen destek almaya dayanıyor.

Çiftliğinizde her süreci kuralına uygun ve kontrol edilebilir bir düzende yöneterek, emeğinizi daha kıymetli hale getirebilir, farkında olmadan kaybolan gelirinizi daha verimli hale getirebilirsiniz.

Kaygıyı Azaltın

Birçok işlemi sistem size otomatik hatırlatır. Örneğin Kuruya çıkarma zamanını siz takip etmek zorunda kalmazsınız.

Zaman Kazanın

Zamanında yapılmayan gebelik muayenesi sebebiyle boş yere gebe diye beklediğiniz ineğiniz hiç oldu mu?

Basitleştirin

Ajandanızda ya da Excel üzerinden veri aramaktan kurtulun. Tüm veriler cep telefonunuzda her an erişime hazır olsun.

Riski Azaltın

Aşı takvimi ve hatırlatmalar aşıların unutulması ihtimalini azaltır.Kuruya çıkarma hatırlatması ile hayvanın son dönemde sağılması riski ortadan kaldırılmış olur.

Organize Edin

Çiftlikteki hayvanların kuruya çıkarılmasını, yavrulama tarihlerinin yönetilmesini, sürünün gruplara ayrılmasını organize edin, zamanlamada gecikmeyin.

Entegre Olun

Mastitis takibi ve süt tankı sıcaklık kontrolü gibi bir çok özelliği entegre bir şekilde kullanabilirsiniz. İşletmenizdeki bir çok işi bir noktadan kolayca takip edebilirsiniz.

 

Bugün dünyada 10 hayvandan fazla hayvanı olan aile işletmeleri dahil, maliyetlerini düşürmek için sürü yönetim programı uygulamanın faydalarını görmektedir. BenimSürüm sürü yönetim programı, hem kolay kullanımı hem de binlerce işletmeye dahi hitab eden gelişmiş işlevleri ile dünyada binlerce işletmenin en büyük yardımcısıdır.

BenimSürüm Sürü Yönetim Programı, Veteriner Fakültesi ve Bilgisayar Mühendisliği Fakültelerinden bir çok hocadan destek alınarak hazırlandı. Sahada kullanılmaya başladığı ilk günden itibaren, dünyanın bir çok noktasında farklı tiplerde işletmelerin ihtiyaçlarına göre sürekli daha iyi hale getirildi. 2008 yılından bu yana yapılan sürekli geliştirimler ile BenimSürüm dünyanın en gelişmiş Sürü Yönetim Programı olarak binlerce çiftçiye hizmet veriyor.

Çiftçi

Şu soruları olumlu yanıtlıyorsanız, BenimSürüm kullanabilirsiniz.

1. Akıllı bir cep telefonunuz ya da bilgisayarınız var mı? Internete erişiminiz var mı?

2. Günde 10 dakika çiftliğiniz için düzenli veri girmeye hazır mısınız?

3. Kızgınlık, tohumlama, kuruya çıkarma ve doğum gibi işlerde inekleri tek tek takip etmeniz gerektiğini biliyor musunuz?

4. Arada sırada da olsa, bazı işleri unuttuğunuz oluyor mu?

5. Size işlerinizi hatırlatacak bir yardımcınız olsa, çok daha verimli çalışabileceğinize inanıyor musunuz?

 

Çiftçilerimizden Dinleyin

BenimSürüm

Mastitis Tespit Cihazı - MastiPro

blog başlığı

SÜRÜ YÖNETİM PROGRAMI

Çiftliklerde Teknoloji Kullanımı Neden Önemlidir?

Çiftliklerde teknoloji kullanımının her bir hayvandan gelen maksimum verimle çok yakından bir ilişkisi bulunmaktadır.

blog başlığı

İNEKLERDE MASTİTİS

İneklerde Mastitis Sorunu ve Tespiti

Tüm dünyada süt endüstrisi için maliyetli bir meme hastalığı. Mastitis sorunu yaşayan işletmelerde somatik hücre sayısı arttığı için meme sağlığı olumsuz etkilenmekte, süt üretimi azalmaktadır.

blog başlığı

RASYON HAZIRLAMA

Süt İneği Yem Rasyonu Nasıl Yapılır?

Süt ineği yem rasyonu yaparken nelere dikkat edilmesi gerekir? Hangi konularda erken önlem alırsanız, süt ineğinden daha fazla verim alabilirsiniz?

BenimSürüm 600+ üzerinde firma tarafından kullanılıyor.

brands
brands
brands
brands
brands
brands

BenimSürüm - Sürü Yönetim Programı

Ücretsiz Kayıt Olun
© 2023 BenimSürüm.