Kapat

Sürü Yönetim Programı Artık Cepte

Çiftliklerde teknoloji kullanımının her bir hayvandan gelen maksimum verimle çok yakından bir ilişkisi bulunmaktadır.

Cepte Sığır Takip Programı

BenimSürüm Cepte Sürü Yönetim Programı ile sürünüz artık cep telefonunuzda. Excel ve not defteri ajanda gibi alışıldık yöntemlerden sıkılanlar için harika bir alternatif, dahası hem daha profesyonel çalışma fırsatı veriyor, hem istediğiniz kişilerle kolayca bilgileri paylaşabiliyorsunuz.

BenimSürüm, hayvanlarınızı tek tek takip edebildiğiniz, tohumlama, aşı ve senkronizasyon işlemlerini yönetebildiğiniz, sizin için tüm bu süreçlerde hatırlatmaları otomatik yapan, veri kaybı endişesi olmadan hem cepten hem de bilgisayarınızdan kullanabildiğiniz kullanıcı dostu bir sürü yönetim programı ve sığır takip sistemidir.

Bu sistem ile ister cepte besi çiftliği, ister cepte süt çiftliği taşıyabilirsiniz. Bulut sistemi ile verileriniz her zaman güvende ve nereye giderseniz gidin sizinle birlikte. İhtiyaç duyduğunuz destek hem veteriner hekimlerimiz hem de teknik ekibimizle bizde.

Ücretsiz Kullanmaya Başlayın

BenimSürüm’ü hemen ücretsiz kullanmaya başlayın.
Ücretsiz kullanım, tüm işlevselliği sunar ancak hayvan sayısı ile sınırlıdır. Hemen üye olabilirsiniz.

Sürünüzde kuruya çıkması beklenen, ya da doğumu yaklaşan ve hatta kızgınlık tespit sistemi ile kızgınlığa gelen hayvanları ayrı ayrı kolayca görebilirsiniz.

Sürü Yönetimi Programı İşlerinizi Kolaylaştırır | BenimSürüm

Her bir hayvanın bilgilerini kendi dosyalarına pratik bir şekilde girebilirsiniz. Böylece Süt Verisi, Tohumlama, Gebelik, Kuruya Çıkarma, Hastalık, Muayene, Kızgınlık Teşhisi gibi bilgileri detaylı olarak takip edebilirsiniz. BenimSürüm ile bu kolaylıkların yanında ayrıca işletmenizin son durumunu gelir gider tablosu ile görebilirsiniz.

 

Cepten Süt Çiftliği Yönetimi

Süt çiftliğinizde aşağıdaki işlemleri detaylı takip edebilir ve geçmişe dönük işlemlerinizi görebilirsiniz.

Listeler ve Raporlar

Günlük İşlerinizi Hatırlatan Asistan

Hayvan Profili

Tüm Hayvanlar

Tohumlamaya Hazır Hayvanlar

Mastitis Tespiti (Mastitis Tespit Cihazı ile entegre çalışmaktadır)

Gebelik Kontrol Zamanı Gelenler

Doğumu Yaklaşan Hayvanlar

Kurudaki Hayvanlar

Hayvan Ekleme İşlemleri

Kızgınlık Gösteren Hayvanlar (Actimoo ile entegre çalışmaktadır)

Mobil uygulamamız dört ana kısımdan oluşmaktadır: Listeler , Günlük İşler, Raporlar ve Yardım Masası. Listeler kısmında hayvanlarınızın tüm detaylarını görebilirsiniz.

Günlük işler kısmında ise yapmanız gereken işlemleri görebilirsiniz. Böylece yapmanız gereken işlerin üzerinden eksiksiz olarak geçebilirsiniz.

Raporlar kısmında ise hayvanlarınız için çıkarmış olduğunuz raporlamayı bulabilirsiniz. Dinamik raporlama modülü size saniyeler içinde istediğiniz gibi filtrelenmiş bir rapor oluşturabilir mesela.

Yardım Masasında ise uygulamayı kullanırken yardım almak isterseniz, teknik destek ekibimize yazabiliyorsunuz. Hayatınızı kolaylaştırmanın en kestirme yolu BenimSürüm, çiftliğinizi sizi anlar ve çiftliğinizi sizin kadar önemser.

Cepten Besi Çiftliği Yönetimi

Besi çiftliğinizde aşağıdaki işlemleri detaylı takip edebilir ve geçmişe dönük işlemlerinizi görebilirsiniz.Peki, cepte besi çiftliği ile neler yapılabilir?

Yem Stoğu

Rasyon Planı

Hayvan Alış / Satış İşlemleri

Canlı Ağırlık Takibi

Grup Yönetimi

İşletme Gelir/Giderleri

Mali Rapor

Yardım Masası

 

Yem stoğu ve rasyon ekranlarında, çiftliğinizdeki her yem için Alış, Satış, Stok ve Tüketim durumlarını detaylı takip edebilirsiniz. Size öneriler sunan rasyon modülü yem maliyetlerinizi düşürmenizi ve hayvanlarınızın ihtiyaç duyduğu optimum kaloriyi almasını sağlar.

Ayrıca Veteriner Hekimlerimiz de tüm bu kolaylıkları takip edebilir. Veteriner Hekim Paketlerimizde takip ettiği çiftlik ya da hayvan sayısına göre Veteriner Hekimlerimiz de bu imkanların hepsinden yararlanabilir.

18 yılı aşkın süredir yerli mühendislerimiz tarafından üretilen Sığır Takip Programı sayesinde büyükbaş hayvancılığı başka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Geleceğin meydan okumalarına şimdiden hazırlanabilirsiniz.

BenimSürüm Sürü Yönetim Programı size hayatınızı kolaylaştırmanın yanında profesyonel bir çiftçi olmanızın kapılarını açıyor. Sürünüzü geleceğe hazırlayarak hayvancılık 4.0'ın kapıları mobil uygulama ile sonuna kadar açıyor.

BenimSürüm ile Takip Et Rahat Et

Günümüzde çiftliklerde oluşabilecek zararların önüne geçmek için sürü takip programları lüks değil ihtiyaçtır. Yurtdışında uzunca bir süredir karlılığı artırmak için bu tür sistemler kullanılmaktadır.

Süt verimini artırmak ve diğer tüm konular için siz de BenimSürüm Sürü Yönetim Programı kullanın. Detaylı özellikleri incelemek için tıklayın. Tüm bu özellikler için hemen sizde BenimSürüm sistemine dahil olabilirsiniz.

BenimSürüm ile ilgili gelişmelerinden haberdar olmak istiyorsanız Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz. Sistem kullanımı ve ürünlerimiz ile ilgili videoları izlemek için Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Çiftçilerimizden Dinleyin

BenimSürüm

Mastitis Tespit Cihazı - MastiPro

blog başlığı

SÜRÜ YÖNETİM PROGRAMI

Çiftliklerde Teknoloji Kullanımı Neden Önemlidir?

Çiftliklerde teknoloji kullanımının her bir hayvandan gelen maksimum verimle çok yakından bir ilişkisi bulunmaktadır.

blog başlığı

İNEKLERDE MASTİTİS

İneklerde Mastitis Sorunu ve Tespiti

Tüm dünyada süt endüstrisi için maliyetli bir meme hastalığı. Mastitis sorunu yaşayan işletmelerde somatik hücre sayısı arttığı için meme sağlığı olumsuz etkilenmekte, süt üretimi azalmaktadır.

blog başlığı

RASYON HAZIRLAMA

Süt İneği Yem Rasyonu Nasıl Yapılır?

Süt ineği yem rasyonu yaparken nelere dikkat edilmesi gerekir? Hangi konularda erken önlem alırsanız, süt ineğinden daha fazla verim alabilirsiniz?

BenimSürüm 600+ üzerinde firma tarafından kullanılıyor.

brands
brands
brands
brands
brands
brands

BenimSürüm - Sürü Yönetim Programı

Ücretsiz Kayıt Olun
© 2023 BenimSürüm.