Kapat

10 Madde ile Sığır Takip Programı’nın Size Kattığı Değerler

Süt ya da Besi çiftliği fark etmeksizin her çiftliğin kendini geleceğe hazırlayabilmesi için doğru bir sürü takibi gerçekleştirmesi gerekmektedir. BenimSürüm Sığır Takip Programı’nın size sağlayacakları kolaylıklara çok şaşıracaksınız.

Sığır Takip Programının Size Kattığı 10 Değer

1. Zaman Kazandırır

Gebelik muayenesi hatırlatması ile gebe olmayan hayvanlarınızın boşuna bekleme ihtimali azalır. BenimSürüm mobil uygulamasından pratik ve kolay erişim sayesinde işlemlerinizi hemen yapabilirsiniz. Günlük aklınıza takılan kararlarınızda, cep telefonunuzdan uygulamaya girerek sürünüzün son durumunu anında görebilirsiniz.

2. Organize Etmenize Yardımcı Olur

Süt ya da Besi Çiftliğinizdeki hayvanlarınızın kuruya çıkarılması, yavrulama tarihlerinin yönetilmesi, sürünüzün gruplara ayrılması, besicilikte yem-fayda hesabının yapılması gibi işlerin tamamını Sığır Takip Programı üzerinden kolay bir şekilde organize edebilirsiniz.

3. Riskleri Azaltır

Aşı takvimi ve hatırlatmalar aşıların unutulması ihtimalini azaltıyor.Kuruya çıkarma hatırlatması ile hayvanın son dönemde sağılması gibi riski tamamen ortadan kaldırmış oluyorsunuz. Bunun yanı sıra tohumlanmaya hazır hayvanlarınızı, doğumu yaklaşan hayvanlarınızı, kuruya çıkması yaklaşan hayvanlarınızı, uzun süre boşta kalan hayvanlarınızı tek bir ekranda görerek çiftliğinizle ilgili tüm kaygılarınızı gidermiş olursunuz.

4. Basitleştirir

Hayvanlarınızla ilgili raporlamaları çok kolay bir şekilde ister PDF, ister Excel olarak hemen düzenleyebilirsiniz. Tarım İl Müdürlüklerinin talep ettiği raporları kolayca hazılayabilirsiniz. BenimSürüm Sığır Takip Programı ile süt ya da besi çiftliğinizdeki tüm işleri bir sistemde takip ederek hayatınızı kolaylaştırmak sizin elinizde.

5. Entegre Olmanızı Sağlar

BenimSürüm, Actimoo Kızgınlık Tespit Sistemi ve MastiPro Mastitis Tespit Sistemi ile birbiriyle bağlantılı çalışmaktadır. Actimoo satın almanız halinde kızgınlığa giren hayvanlarınızı tek bir listede görebilirsiniz.

6. Sorunları Ortadan Kaldırır

Her bir ineğin kendi içinde takip edilmesi gereken süreçleri bulunmaktadır. Bunları ayrı ayrı excel ile takip etmek çok zor olabilir. Sürü Takip Programı hayvanlarınızı tek tek takip etmenize yardımcı olmaktadır. Böylece, işletmenizi yönetirken “unutma” kaynaklı sorunları azaltabilirsiniz.

7. Kendini Gerçekleştirmenize İmkan Sağlar

BenimSürüm ile modern bir çiftlik işletmecisi olabilirsiniz. Dünya standartlarının üzerinde bir yönetici-iş adamı olmak bir tık uzağınızda. İşinizi her an en doğru şekilde yaparak geleceğe emin adımlarla yürüyebilirsiniz.

8. İşini İyi Bilen Çiftçiler Kulübüne Dahil Olursunuz

Sürü Takip Programı ile akıllı çiftçiler, modern çiftçiler grubuna dahil olabilirsiniz. Bu sayede gelenekten geleceğe emin adımlarla öncü ve örnek olarak ilerleyebilirsiniz.

9. Kaygılarınızı Azaltır

E-posta hatırlatmaları ile hayvanlarınızın hiçbir durumunu kaçırmayın. Hayvanlarınızla alakalı girdiğiniz hatırlatmalar zamanında sizi uyarır. Bu sayede gönlünüz rahat bir şekilde işlerinize odaklanarak kaygınızı azaltabilirsiniz.

10. Kaliteyi Hissedersiniz

Doğru takip programı kullanarak işletmenizin kalitesini yükselterek, çiftliğinizin değerini öne çıkartabilirsiniz.

Çiftçilerimizden Dinleyin

BenimSürüm

Mastitis Tespit Cihazı - MastiPro

blog başlığı

SÜRÜ YÖNETİM PROGRAMI

Çiftliklerde Teknoloji Kullanımı Neden Önemlidir?

Çiftliklerde teknoloji kullanımının her bir hayvandan gelen maksimum verimle çok yakından bir ilişkisi bulunmaktadır.

blog başlığı

İNEKLERDE MASTİTİS

İneklerde Mastitis Sorunu ve Tespiti

Tüm dünyada süt endüstrisi için maliyetli bir meme hastalığı. Mastitis sorunu yaşayan işletmelerde somatik hücre sayısı arttığı için meme sağlığı olumsuz etkilenmekte, süt üretimi azalmaktadır.

blog başlığı

RASYON HAZIRLAMA

Süt İneği Yem Rasyonu Nasıl Yapılır?

Süt ineği yem rasyonu yaparken nelere dikkat edilmesi gerekir? Hangi konularda erken önlem alırsanız, süt ineğinden daha fazla verim alabilirsiniz?

BenimSürüm 600+ üzerinde firma tarafından kullanılıyor.

brands
brands
brands
brands
brands
brands

BenimSürüm - Sürü Yönetim Programı

Ücretsiz Kayıt Olun
© 2023 BenimSürüm.