Serbest Veteriner Hekim Programı

Serbest çalışan veteriner hekimler, Çiftlik Veteriner Hekimlerinden farklı olarak birden çok işletmeyi takip ederler. BenimSurum ile hekimler takip ettikleri tüm işletmeleri tek bir programdan kolayca yönetebilir ve raporlayabilirler.

19 Mart 2019   |    Rasyon, BenimSürüm, Eski Verileriniz Yeni Sistemde

Serbest Veteriner Hekim Programı

BenimSurum Sürü Yönetim Programı, bir veteriner hekimin birden fazla işletmenin verilerini yönetme ve raporlama imkanı sağlamaktadır. Sisteme giriş yapan veteriner hekim, isterse tek bir çiftliğin verilerini görebilmektedir, ya da tüm işletmeleri tek bir ekranda inceleyebilmektedir. Böylece tek ekranda kullanımı kolay bir şekilde, tüm süreçleri takip edebilmektedir.

Tüm hayvan bilgilerini, çiftlik bazlı olarak ayrıntılı kaydedebilirsiniz.

Veteriner hekimlerin çiftlik ziyaretlerinde, işletmedeki geçmiş tüm işlemleri cep telefonlarından kolayca kontrol etmelerine yönelik mobil uygulama geliştirilmiştir. Böylece sahada hem geçmiş verileri inceleyebilirsiniz, hem de yapılan işlemleri anında kaydedebilirsiniz.

Bir işletmede yapılan çalışmalar, çoğu zaman kaydedilmesi ve yönetilmesi oldukça zor ya da unutulan süreçlerdir. BenimSurum ile işletmede yaptığınız işlemleri, cep telefonunuzdaki mobil uygulama üzerinden sadece ses kaydı yaparak not alabilirsiniz. Böylece sonradan yapılan işlemi unutma, kayıtların hatalı girilmesi gibi sorunları kolayca çözmüş olursunuz.

Tek Ekranda Tüm İşletmeler

Tek bir uygulama üzerinden takip ettiğiniz tüm çiftlikleri ofiste ve sahada kolayca yönetebilirsiniz.

Cep Telefonu ile Kolay Erişim

Her nerede olursanız olun, tüm işletmelere ilişkin verileri cep telefonunuzdan kolayca raporlayabilirsiniz.

Ses Kaydı İle Kolay Not Alma

İşletmede çalışırken, yapılan işlemi tek bir düğme ile ses kaydederek not alabilirsiniz.

 

Serbest Veteriner Hekim Programı

Çiftlik Veteriner Hekimlerine Sağlanan Kolaylıklar

BenimSürüm uygulamasının serbest çalışan çiftlik veteriner hekimleri için sağladığı bir diğer kolaylık ise ofis çalışanları ve sekreterlerin de sisteme kendi hesapları ile bağlanabilmeleridir. Böylece siz sahada çalışırken, sekreteriniz ofsinizde kayıtları güncelleyebilir, raporlar üretebilir, geçmişe dönük yapılan işlemlere ilişkin müşterilerinize bilgi verebilir.

Tüm bu gelişmiş işlemlerin yanında, veteriner hekimlerin yaşadığı en önemli sorun, eksik veri girişidir.

Serbest Veteriner Hekim Programı Eksik Bilgiler Modülü

BenimSürüm bu konuda bir işletmenin hangi verilerinin eksik olduğu bilgisini detaylı görme imkanı da sağlar. Ayrıca hatalı olduğu tespit edilebilen veriler de raporlanır. Örneğin, tohumlama tarihi girildiği ve doğum yaptığı halde sisteme doğumu girilmemiş inekler otomatik olarak raporlanır. Böylece geriye dönük veri hatalarını da otomatik olarak düzenleyebilirsiniz.

Üreme bilgilerini kaydedebilir, programın otomatik uyarı sistemi ile tohumlanması, kuruya alınması gebelik kontrolünün yapılması gereken hayvanları izleyebilirsiniz.

Tüm işletmelerde oluşan sistem uyarılarından anında haberdar olursunuz. Örneğin doğumu yaklaşan ineklere dair işletmeye verilen bir uyarı otomatik olarak size de bildirilir. Böylece işletmelerin takvimle yönetilen süreçleri için de kolaylıkla danışmanlık verebilirsiniz.

Hayvanların aşılama bilgilerini kaydedebilir, aşı tekrar tarihlerini izleyebilir, Aşılama Programı modülünü kullanarak aşılama tarihleri gelen hayvanların size otomatik olarak hatırlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Serbest veteriner hekimlerin, hizmet bedelleri ve ilaç maliyetleri de her bir işletme için ayrıca yönetebilmektedir. Böylece cari hesapları da tek bir sistem içinde düzenleyebilirsiniz.

Program hakkında detaylı bilgi ve satın alma işlemleri için uzmanlarımız size ulaşsın.

www.benimsurum.com banner

Çiftçilerimizden Dinleyin

Sistemi Görün (Süt İşletmeleri)

Sistemi Görün (Besi İşletmeleri)

MAKALELER

Sürünüzdeki İşlerinizi Kolaylaştırın!

İşletmenizde takip ettiğiniz süreçleri kolayca yönetmeniz için kullanabileceğiniz birçok yöntem var...

Çiftliğinizde Maliyetleri Azaltmanın 5 Yöntemi

Hayvancılık işletmesinde hayvan sayısı ne kadar olursa olsun, tüm üretim süreçlerini kontrol etmek en önemli yönetim gereksinimidir...

Çiftliklerde Teknoloji Kullanımı

Çiftliklerde teknoloji kullanımının her bir hayvandan gelen maksimum verimle çok yakından bir ilişkisi bulunmaktadır...

Gizli Kızgınlık Nasıl Yakalanır?

Kızgınlık göstermeme bütün işletmelerin ortak sorunu. Aslında sorulması gereken soru, acaba bu inek kızıyor da çiftçimiz mi kaçırıyor?

Çiftliğinizde Kârlılığınızı Arttırın!

Her türlü ekonomik faaliyette olduğu gibi süt sığırcılığında da temel amaç çiftliğinizde en yüksek karlılığın elde edilmesidir...

Bir Bakışta Sürünüzün Tamamını Görmek...

Tüm sürüyü, her bir hayvan için durumlarına özelleşmiş halde tek bir ekranda inceleyebilmek çiftçilerin hayatlarını kolaylaştırmaktadır...

 

ETBIS - www.benimsurum.com
ETBİS - Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi, e-ticaret aktörlerinin kayıt altına alınması amacıyla Ticaret Bakanlığı tarafından oluşturulmuş bir bilgi sistemidir. BenimSurum.com kayıtlarına buraya tıklayarak erişebilirsiniz.