• Süt Takip Programı

Süt Takibi

Bireysel Süt Kayıtları

Sürünüzün veya belirli bir ineğin süt verimini günlük, haftalık veya aylık aralıklarla kolayca takip edebilirsiniz.

Hayvan Yönetimi

Sürü Süt Kayıtları

Toplam süt üretiminin kayıtlarını günlük olarak girebilirsiniz. Böylece üretim ve verimliliği geriye dönük olarak takip edebilirsiniz.

Süt Raporları

Gruba, yaşa veya duruma göre (örn. gebe, gebe düve, 6 aylık vb.) bireysel süt verim raporları alabilirsiniz.

Kolay Veri Yükleme

Süt verilerini sisteme farklı şekillerde kolayca ekleyebilirsiniz. Bir sağım için süt verilerini toplu olarak yükleyebilirsiniz. Ya da sadece bir ineğin süt verilerini güncelleyebilirsiniz. Ya da tek bir tıklama ile bir excel listesi yükleyebilirsiniz.

Kolay Süt Takibi

İneklerin süt üretimini tek bir ekrandan takip edebilirsiniz. Sadece bir ineğin ya da sürünün tüm sağım bilgilerini tarih bazında ayrı ayrı inceleyebilir ve dilediğiniz gibi filtreleyebilirsiniz. İnek başına ortalama süt üretimi ve inek başına günlük süt üretimine ilişkin raporları cep telefonunuzdan bile istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.

Etkili Yönetim

Raporlar modülü ile bir ineği sürüden çıkarma kararı verirken tüm geçmiş verileri ayrıntılı olarak listeleyebilirsiniz. Ayrıca inekle ilgili tüm laktasyon bilgilerini hayvan profili sayfasında görebilirsiniz.

İlgili Diğer Özellikler

Mastitis Tespit Cihazı

Sürünüzdeki mastitisi kontrol etmenin en kolay yolu. Mastitisin erken teşhisi tedavi başarısına eşittir ve size para tasarrufu sağlar.

Sağımhane Entegrasyonu

Süt verilerini sisteme otomatik olarak eklemek ister misiniz? Bunu Benimsürüm ile yapalım!

Süt İneği Rasyonu

Daha fazla süt üretimi için ineklerinize en uygun süt rasyonunu hazırlayın. Benimsürüm Gelişmiş Rasyon Hesaplayıcı ile bu artık hiç zor değil!

ETBIS - www.benimsurum.com
ETBİS - Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi, e-ticaret aktörlerinin kayıt altına alınması amacıyla Ticaret Bakanlığı tarafından oluşturulmuş bir bilgi sistemidir. BenimSurum.com kayıtlarına buraya tıklayarak erişebilirsiniz.