• Yardım Merkezi

Yardım Merkezi

Güvenli Satın Alma

İnternet üzerinde kredi kartı ve banka kartı ile yapılan ödemelerde, ödemelerin güvenliği için geliştirilmiş "Güvenli Ödeme (3D Security)" ekranı mevcuttur. Bankanızdan cep telefonunuza gelen şifre ile alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlıyorsunuz.
Tarafınıza kullanıcı adınız ve sipariş kodu SMS ve e-posta ile bildirilecektir. E-posta adresinize gönderilen talimatları uygulayarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Satın alma işleminden hemen ardından size gelen e-postadaki talimatları uyguladıktan sonra sisteme giriş yapıp, kullanmaya başlayabilirsiniz.

İşletmenizde Kaç Kişi Kullanabilir? Neleri Görebilir?

Evet kullanabilir, istediğiniz sayıda kullanıcıyı sisteme tanımlayabilirsiniz.
İstediğiniz sayıda farklı kullanıcı adı ve parola tanımlayabilir, program içerisinde istediğiniz modül için yetkilendirme yapabilirsiniz.
Hangi modüllerin hangi kullanıcı tarafından görülmesini istiyorsanız yetkilendirme yapabilirsiniz.
Evet, İşletme Gelir Giderleri ve daha fazla modül için kısıtlandırma yapabilirsiniz.

Program Kurulumu ve Birden Çok Bilgisayar

Bulut tabanlı bir program olduğu için size gönderilen linke giriş yaparak kullanıcı adı ve parolanız ile programı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Bilgisayarınızda veya telefonunuzda internet erişimi olduğu zaman programı kullanabilirsiniz.
Çiftliğimde 100’den fazla hayvan var. Tek tek kaydetmek zaman alacak. Programa kısa yoldan nasıl ekleme yapabilirim?
Hayvan kayıtlarınızın bulunduğu Excel dosyasını program içerisindeki Excel dosyasına göre uyarlayarak toplu olarak kayıt yapabilirsiniz.

Verilerim Kaybolur mu?

Kaydettiğiniz tüm verileriniz sunucu bilgisayarlarda her 15 dakikada bir yedeklenmektedir.
Verilerinizi raporlama modülümüz ile istediğiniz zaman indirebilirsiniz.
Verileriniz koruma altında ve yedekleniyor ayrıca sizin yedeklemenize gerek yok.
Program web tabanlı online bir sistem olduğu için istediğiniz bilgisayardan programınıza erişim sağlayabilirsiniz.
BenimSürüm sürü yönetim sistemi, en gelişmiş sunucu merkezlerinde hizmet vermektedir. Programın çalıştırıldığı sunucu bilgisayarlar, gelişmiş güvenlik duvarları tarafından korunmaktadır. Ancak her türlü ihtimal gözetilerek, sistemdeki tüm bilgiler anlık olarak farklı bir sunucu odasında da saklanmaktadır. Olası problemlere yönelik yapılan tatbikatlarda sistemin tüm verileri ile yeniden devreye alınması sadece 10 dakika sürmüştür. Bu bağlamda BenimSürüm Sürü Yönetim Programı, verilerinizin kaybolmamasını ve sisteme her an erişiminizi kullandığı alt yapı ve teknoloji sayesinde garanti etmektedir.

Fiyatlar, Paketler ve Yıllık Ücretlenme

Paketlerimizin süresi en az 1 yıllıktır. Dilerseniz 1 yıldan fazla süreli de satın alabilirsiniz.
Sürenizin dolmasına 1 hafta kala SMS yoluyla bilgilendirileceksiniz. Tekrar satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Programa kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
BenimSürüm daha önceki senelerde sisteme üye olmuş müşterilerine, yeni müşterilerinden daha fazla olacak şekilde bir fiyatlandırma yapmamayı taahhüt etmektedir. Ticari bir işletme olarak, sürekli yeni müşteri kazanmaya yönelik satış politikalarımız, fiyatlarımızı hep şirketimizin devamı hem de çiftçilerimizin karşılama gücü gözetilerek hazırlanmaktadır. Bu bağlamda fiyatların aşırı artırılmasının, müşteri kaybına sebep olacağı açıktır. Siz değerli tecrübeli müşterilerimiz, aboneliğinizi yenileme tarihinde uygulanan bütün indirim ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Veri Gizliliği

Hayır, verileriniz başka şahıslar tarafından görülemez, gizli olarak tutulur.
Başka kurumlar veya şahıslar tarafından görülemez.

Yardım - Destek

Program hakkında tüm sorularınız için bize site üzerindeki formu kullanarak soru sorabilirsiniz. Sorularınız en geç 24 saat içinde cevaplanacaktır. Aynı zamanda web sitemiz üzerinden Canlı Destek alabilirsiniz. Program içerisinde bulunan Yardım Masamızdan yazarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Ücretsiz olarak destek alabilirsiniz.

Tablet ve Mobil Uygulama

Programa telefonunuzdan ve tabletinizden de erişim sağlayabilirsiniz. Google Play veya App Store’dan uygulamayı indirebilirsiniz.
Satın almış olduğunuz paket süresi boyunca Google Play veya Apple Store’dan uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Sistem akıllı telefon olarak tabir edilen tüm cihazları desteklemektedir.

Hangi Paketi Almalıyım?

Hayır, aynı program üzerinden erkek hayvanlarınızı kaydedebilir, kayıtlarını tutabilirsiniz.
Çalışmaz ancak sağımhaneden aldığınız süt raporunu sisteme yükleyebilirsiniz.
Hayır, süt verileriniz otomatik olarak çekilemez. Süt verilerinizi toplu biçimde ya da ayrı ayrı her hayvan için kendiniz girebilirsiniz.
Veteriner Hekim için kullanıcı adı ve parola oluşturarak programı kullanmasını sağlayabilirsiniz.Veteriner Hekim dilerse Veteriner Hekim modülümüzü satın alarak başka çiftlik kayıtlarını da tutabilir.

Hatırlatmalar

Ajandanıza kaydettiğiniz işler zamanı geldiğinde size E-Posta ile bildirilecektir. Aynı zamanda kuruya çıkması gereken hayvanlar, gebelik muayenesi yapılması gereken hayvanlar, tohumlama zamanı gelenler, buzağının sütten kesilme zamanı gibi bir çok önemli konularda hatırlatmalar mevcuttur. Bunları liste şeklinde E-Posta ile bildirim alabilirsiniz.
Ajanda modülümüz sayesinde istediğiniz kayıtları burada tutabilir, zamanı geldiğinde hatırlatmasını bildirim olarak alabilirsiniz.

Raporlar

Evet, hayvanların kayıtlarını istediğiniz zaman raporlayabilir, bilgisayarınıza kaydedebilir, çıktısını alabilirsiniz.
Raporlama modülünde dilediğiniz şekilde rapor üretebilir.Kendi özel raporlarınızı kaydedebilirsiniz.
Oluşturulan Raporları PDF, Excel, Şablon şeklinde bilgisayarınıza kaydedebilir ayrıca E-Posta olarak istediğiniz kişi ile paylaşabilirsiniz.

SORULARINIZ

Sorularınız için danışma formumuzu doldurun, sizi en geç bir gün içerisinde arayalım.

Danışma ve Soru için tıklayınız.

DETAYLI VİDEOLAR

Merak ettiğiniz birçok şey videolarımızda anlatılıyor. Youtube kanalımızı hemen inceleyebilirsiniz. Abone olmayı unutmayın.

Youtube Kanalı

MODERN ÇİFTLİK PLATFORMU

Sığırlarda Ayak Sağlığı Bakımı

Sığır Yetiştiriciliğinde Aşılama Süreci

İneklerde Kızgınlık Takibi

Rasyon Oluştururken Dikkat Edilmesi Gereken 4 Madde

BenimSürümde En Çok Tercih Edilen Sığır Irkları

Buzağılanma Yönetimindeki Son Teknoloji

Buzağı İshallerinden Nasıl Korunabiliriz?

Best Keys to Cut Down Expenses For Cattle Ranchers

ETBIS - www.benimsurum.com
ETBİS - Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi, e-ticaret aktörlerinin kayıt altına alınması amacıyla Ticaret Bakanlığı tarafından oluşturulmuş bir bilgi sistemidir. BenimSurum.com kayıtlarına buraya tıklayarak erişebilirsiniz.