Mastitis Tespit Cihazı

BenimSürüm Uygulama Arayüzü ve Ortamları

Mastitis Tespit Cihazı, sağım sistemleri ve mobil sağım makinelerine takılan erken teşhis cihazıdır. Sistem, Subklinik Mastitis teşhisi için geliştirilmiştir. Standart süt hortumuna takılan cihaz, her sağımda içinden geçen sütü sürekli analiz edebilmektedir. Meme yangısı başlangıcı şüphesi oluştuğu anda sizi otomatik olarak uyarır.

Mastitisi erken teşhis ile henüz başlangıç aşamasında yakalayın. Sizin adınıza hayvanlarınızın meme sağlığını her zaman takip edebilmektedir. Hastalık başlangıç aşamasında size bildirim ileterek, en kısa sürede ilaç tedavisine başlamanıza yardımcı olmaktadır.

Mastitis Tespit Cihazı’nın Özellikleri

Sağım sistemine kolayca montaj edilir. Pil ile çalışır, elektrik bağlantısı istemez.

Pil ömrü yaklaşık 3 yıl olarak tasarlanmıştır. Üç yıldan sonra pili kolayca değiştirilebilir.

Subklinik mastitis erken aşamada teşhis eder. Anında sağımcıyı uyarır.

İki farklı uyarı seviyesi ile hastalığın ne aşamada olduğunu kolayca anlarsınız.

İnternet üzerinden güvenli ödeme ile satın alabilirsiniz. Kargo ile teslimat sonrası çok hızlıca kurulumu kendiniz yapabilirsiniz.


Nasıl Kullanılır?

Mastitis Tespit Cihazı, kolay montaj yapılabilen yapısı ile, süt hortumuna takılır. Elektrik veya başka bir kablolamaya ihtiyaç duymadan çalışan sistem, Mastitis teşhisi yaptığı durumlarda farklı seviyelerde uyarılar ile anında sağımcıyı ya da çiftlik yönetimini uyarır.

Kolay Kurulum

Süt hortumuna takılan cihaz, elektrik ya da başka bir bağlantı ihtiyacı olmadan kurulur. Sistemin devreye alınması için sadece süt hattına takılması yeterlidir.

7/24 Çalışma

Cihaz, sütün geçişini algılar ve otomatik olarak çalışmaya başlar. Böylece cihazın çalıştırılması ya da sağım bittikten sonra kapatılması gibi işlemlere ihtiyaç duyulmaz.

Otomatik Uyarı

Başlangıç seviyesinde Mastitis ve Subklinik Mastitis otomatik olarak teşhis edilir ve hastalık seviyesine göre farklı ışık düzeylerinde otomatik uyarı yapılır.

ETBIS - www.benimsurum.com
ETBİS - Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi, e-ticaret aktörlerinin kayıt altına alınması amacıyla Ticaret Bakanlığı tarafından oluşturulmuş bir bilgi sistemidir. BenimSurum.com kayıtlarına buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

BenimSürüm, Sürü Yönetim Programı hakkında detaylı bilgi almak ve satın alma işlemleri için bize yazın.


 

-->