• Hakkımızda

Çiftlikler için üretilen son teknoloji sistemler

BenimSürüm Hakkında

Misyonumuz, çiftçilere önde gelen/üstün teknoloji sürü yönetim çözümleri sunmak. BenimSürüm olarak çiftçilerin verimliliğini artırmak ve işletmelerini sürdürülebilir kılmak adına akıllı, kullanımı kolay, güncel çözümler sunuyoruz.

BenimSürüm`e duyulan güven arttıkça müşterilerimize karşı sorumluluklarımızın da beraberinde arttığının farkındayız. Amacımız müşterilerimize en iyi değeri sağlayabilmek adına sürekli gelişen sürü yönetim teknolojileri üretmek. Bu bağlamda biz; satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını, beklentilerini anlamak ve onlara en etkili şekilde çözüm bulmak için buradayız.

Çiftçilerin çalışma koşullarını geliştirmek için çalışıyoruz.

Emeği Değerli Kıl

Zamandan Kazan

İş Yükünü Azalt

BenimSürüm`e Genel Bir Bakış

Üniversite akademisyenleri ve teknolojik yenilik yaratan beyinler ile işbirliği içinde çalışıyoruz. En çok önem verdiğimiz şey ise takım içi sinerjimizdir.

BenimSürüm olarak çevik ve hızlı adapte olma ilkelerini operasyonlarımızın merkezine koyarak hizmet veriyoruz çünkü yeni fikirler karmaşık ve dinamik ortamlarda oluşur ve olgunlaşırlar.

Daha yüksek kaliteyi pazara daha uygun maliyetle sunmak Sürü Yönetim için sonu olmayan bir yoldur. Bu yolda bize destek veren tüm iş ortaklarımıza, kamu kurumlarımıza ve müşterilerimize şükranlarımızı sunarız.

ETBIS - www.benimsurum.com
ETBİS - Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi, e-ticaret aktörlerinin kayıt altına alınması amacıyla Ticaret Bakanlığı tarafından oluşturulmuş bir bilgi sistemidir. BenimSurum.com kayıtlarına buraya tıklayarak erişebilirsiniz.