Benim Sürüm Holding - MultiFarm

Benim Sürüm, bulut tabanlı alt yapısı sayesinde, birden çok süt işletmesine sahip Holding yapılanmalarına da kolay ve hızlı teknik destek sunmaktadır. Farklı yerlerde kurulu, süt ve/veya işletmelerine sahip daha büyük kurumsal işletmeler, holdingler bütün verileri hem işletme temelinde ayrı ayrı, hem de raporlama ve performans yönetimi için bir bütün halinde incelemek isterler.

Benim Sürüm Holding - MultiFarm Özellikleri

Birden çok süt işletmesi tek noktadan yönetilebilir.

Her bir çiftlik sadece kendi verilerini görebilir.

Merkezden karşılaştırmalı raporlar alınabilir.

Lokal sağımhane sistemlerinden veriler otomatik olarak çekilebilir.

Entegrasyon ve Çoklu İşletme İşlevleri

Benim Sürüm ile her bir süt işletmesi kendi içinde sadece kendisine ait veriler üzerinden çalışırken, merkezi yapıda ilgili görevlendirilmiş kişiler hem her bir işletmeyi ayrı ayrı inceleyebilir, hem de hepsinin verisini tek bir raporda karşılaştırmalı olarak görebilir.

Böylece işletmeler arası performans, karlılık ve maliyet gibi detaylı raporlar karşılaştırmalı olarak tek tıkla alınabilir. Daha da önemlisi tüm bu veriler, kimsenin ayrıca sisteme veri girişi vs. gibi bir yük altına girmesine gerek kalmaksızın, sürekli online ve taze veri ile yapılır.

Mevcut sağımhane sistemlerine otomatik olarak bağlanılabilir.

Web Servis desteği ile kurum içindeki diğer uygulamalara otomatik veri gönderilebilir.

İşletmenin mevcut ERP sistemlerine rapor ve veri sağlanabilir.

Otomatik uyarılar kurumsal e-Posta adreslerine yönlendirilebilir.

Sağımhane Entegrasyonu

İneklerin süt verimleri ve hareketlilik gibi veriler, büyük işletmelerde otomatik sağım sistemleri ile kayıt altına alınmaktadır. Benim Sürüm Entegrasyon Modülü ile kullandığınız sağım sisteminin bütün verileri, otomatik olarak Benim Sürüm Bulut yapısına aktarılabilir.

Bu aktarım işlemi, sizin seçeceğiniz bir sıklıkta, gün içerisinde her saat başı dahi yapılabilir. Böylece Dünyanın farklı yerindeki bir çiftliğinizin verilerine, her zaman online olarak kolayca ulaşabilirsiniz. Her bir işletmenizde farklı bir marka sağım sistemi kullanıyor olsanız dahi sorun değil, her bir lokal işletmeniz için ayrı ayrı modelleme yapabilirsiniz.

ERP Sistemlerine Veri Aktarımı

Bulut üzerinde saklanan tüm veriler, kurumsal teknik alt yapınızda kullanmakta olduğunuz SAP vb. tüm ERP sistemlerine otomatik olarak aktarılabilir. Sizin isteyeceğiniz formatta hazırlanan veriler ve raporlar Web Servisleri aracılığı ile otomatik olarak istediğiniz sıklıkta ERP sistemlerine aktarılabilir.

Bize Ulaşın

Size Özel Proje

Kurumunuzun daha etkin yönetimi için hayvancılık alanında her türlü Bilişim ve Elektronik otomasyon ihtiyaçlarınız 10 yıl deneyimli Teknik Ekibimiz ile detaylı olarak projelendirilebilir. Böylece siz, çiftliklerinizi yönetmeye odaklanırken, teknolojinin bütün imkanları verim artışı için sizin adınıza hazırlanır.

Süre ve Fiyat Bilgisi

Her türlü detay bilgi için bize bilgi@benimsurum.com adresinden ulaşabilirsiniz. Projenizin detaylarını birlikte belirledikten sonra, ihtiyaç duyulan teknolojiyi ve işletmenizin konumuna göre plan ve maliyeti beraber planlayalım.

ETBIS - www.benimsurum.com
ETBİS - Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi, e-ticaret aktörlerinin kayıt altına alınması amacıyla Ticaret Bakanlığı tarafından oluşturulmuş bir bilgi sistemidir. BenimSurum.com kayıtlarına buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

-->